GwiazdyPubliczne karmienie piersią. Małgorzata Rozenek-Majdan wyraziła swoje zdanie

Publiczne karmienie piersią. Małgorzata Rozenek-Majdan wyraziła swoje zdanie

Małgorzata Rozenek-Majdan o karmieniu piersią.
Małgorzata Rozenek-Majdan o karmieniu piersią.
Źródło zdjęć: © AKPA

22.02.2021 09:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odkąd Małgorzata Rozenek-Majdan została po raz trzeci mamą, na jej kontach w mediach społecznościowych można znaleźć dużo zdjęć małego Henryka. Gwiazda w pełni cieszy się z macierzyństwa, czemu dawała wielokrotnie wyraz. Jednak nie zdecydowała się na dłuższy urlop i dosyć szybko wróciła do telewizji.

Małgorzata Rozenek-Majdan w przeciwieństwie do niektórych gwiazd, nie zakrywa twarzy swoich pociech. Nawet najmłodszy syn bardzo często pojawia się na zdjęciach oraz w relacjach na Instagramie. Niedawno zapytana o publiczne karmienie piersią Rozenek-Majdan postanowiła powiedzieć o swoich odczuciach.

Gwiazda o karmieniu piersią

Problemy z zajściem w ciążę dotknęły Małgorzatę Rozenek-Majdan, która w przeszłości nie ukrywała, że razem z obecnym mężem marzą o wspólnym dziecku. Pod koniec 2019 roku gwiazda podzieliła się w sieci wspaniałą informacją o powodzeniu procedury in vitro, a w czerwcu 2020 roku na świat przyszedł mały Henio.

Rozenek-Majdan chętnie udziela szczegółowych informacji bezpośrednio dotyczących jej życia prywatnego, w tym o małżeństwie z Radosławem Majdanem i doświadczeniach związanych z macierzyństwem. Gwiazda regularnie dzieli się z fanami rosnącym jak na drożdżach Henrykiem, który szybko skradł serca internautów. Pomimo wielu obowiązków i dosyć szybkiego powrotu na plany zdjęciowe, Rozenek zawsze zabiera ze sobą najmłodszego syna.

Gwiazda wielokrotnie przyznawała, że przede wszystkim zależy jej na dobru dziecka i dlatego już 2 tygodnie po porodzie, Henio towarzyszył podczas nagrań do kolejnej edycji "Projekt Lady". Karmiła piersią synka, a jeżeli nie mogła być przy nim blisko, odciągała dla malucha pokarm. W ostatnim czasie Rozenek-Majdan została zapytana przez reporterkę "Jastrząb Post" o jej stosunek do publicznego karmienia piersią.

Celebrytka nie ma wątpliwości, że możliwość naturalnego karmienia jest czymś, o czym należy zawsze pamiętać. Pochwaliła się, że wszystkich trzech synów karmiła piersią, ale jednocześnie dodała, że w przypadku problemów z pokarmem, kobieta nie powinna czynić sobie wyrzutów sumienia. Choć sama nie pokazała, jak karmi piersią Henia, Rozenek-Majdan nie ma nic przeciwko publikowaniu przez innych podobnych fotografii.

"Nie widzę nic złego w tym, że kobieta publicznie karmi piersią. Dopóki mamy billboardy z kobietami, których piersi mają na celu sprzedanie jakichś produktów, to naprawdę nie powinniśmy się oburzać na widok matki karmiącej, szczególnie że taka mama robi to dla dobra dziecka, a wszyscy powinniśmy dbać o dzieci na świecie" - powiedziała gwiazda.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także