Blisko ludziRebel Wilson zaprzecza doniesieniom. Nie stosowała kontrowersyjnej diety

Rebel Wilson zaprzecza doniesieniom. Nie stosowała kontrowersyjnej diety

Rebel Wilson przerywa spekulacje na temat stosowanej diety
Rebel Wilson przerywa spekulacje na temat stosowanej diety
Źródło zdjęć: © Instagram | Rebel Wilson
19.04.2022 14:41, aktualizacja: 19.04.2022 17:02

Magazyny rozpisywały się na temat stosowanej przez Rebel Wilson metody odżywiania. Wielu specjalistów zauważało, że wybrana przez aktorkę dieta nie jest do końca zdrowa. Wilson zabrała głos i zaprzeczyła, że kiedykolwiek podjęła się jej stosowania.

Niesamowita metamorfoza Rebel Wilson jest jedną z największych przemian w show-biznesie. Wiele magazynów rozpisywało się miesiącami o stosowanych przez gwiazdę wspomagaczy pod postacią pigułek na odchudzanie oraz tego, jaką dietę stosuje. Aktorka zabrała głos i ucięła wszelkie plotki.

Jej metamorfoza to fenomen. Wilson odcina się od stosowania kontrowersyjnej diety

W przeciągu Roku Rebel Wilson schudła 20 kilogramów, zupełnie odmieniając swój wizerunek. Nic więc dziwnego, że wiele osób zachodziło głowę, jak jej się to udało. Brak jasnego stanowiska Wilson doprowadził do tego, że po sieci zaczęły krążyć liczne domniemania. Wiele magazynów donosiło, że gwiazda stosowała sposób odżywiania spopularyzowany dr. Mayra. O tym, dlaczego nie jest to odpowiednia metoda dla każdego, rozmawialiśmy z dietetyk Pauliną Ihnatowicz. Po wielu miesiącach niepodejmowania tego tematu Rebel dodała wpis na InstaStories.

"Nigdy nie stosowałam tej diety" - stwierdziła.

Aktorka postanowiła również odnieść się do rzekomego stosowania specyfików odchudzających.

"Nigdy nie polecałam żadnych dietetycznych pigułek ani magicznych pigułek na odchudzanie (...). Jeżeli coś polecam, wszystko zobaczycie na moich oficjalnych social mediach. To okropnie denerwujące, że ludzie wykorzystują mój wizerunek bezprawnie" - podkreśliła Wilson.

Rebel Wilson wciąż chudnie. Zdecydowała się na szczere słowa

Nie pozostawia wątpliwości, że obecnie aktorka świetnie się czuje w swoim ciele. Ciągle też dba o siebie, aby nadwaga nie powróciła. W ostatnim wywiadzie dla "People" wyznała, że dawniej jej dzienna dawka kalorii wynosiła 3000 kcal. Teraz Wilson jest bardzo aktywna i pilnuje, aby treningi zawsze znajdowały się w jej harmonogramie. Stosuje też dietę wysokobiałkową, która dostarcza odpowiednich składników odżywczych i poczucia sytości na dłużej.

- Po prostu próbuję osiągnąć ogólną równowagę. Zdrową równowagę - wyjawiła w rozmowie ze wspomnianym magazynem.

Od aktorki bije pewność siebie. Z całą pewnością odcięcie się od stosowania niezdrowej diety jest dobrym posunięciem.

Zuzanna Sierzputowska dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta