UrodaReverse french manicure. Nowy hit podbija wiosenne trendy w stylizacjach paznokci

Reverse french manicure. Nowy hit podbija wiosenne trendy w stylizacjach paznokci

Reverse french manicure. Nowy hit podbija wiosenne trendy w stylizacjach paznokci
Źródło zdjęć: © Instagram.com
10.03.2020 13:17, aktualizacja: 15.03.2020 15:48

Jeżeli szukasz inspiracji w najnowszych trendach w stylizacjach paznokci, koniecznie powinnaś wypróbować reverse french manicure. To ciekawa inspiracja, która została stworzona w oparciu o klasykę, ale w nieco odświeżonym wydaniu. O co chodzi z reverse french manicure? Sprawdź sama.

Modny reverse french manicure

Jak sama nazwa wskazuje, reverse french manicure jest odwróconą wersją francuskiej stylizacji paznokci. Wbrew pozorom jest całkiem prosta w wykonaniu, ale za to zapewnia niezwykle stylowy oraz niebanalny wygląd płytek. Możesz zdecydować się na typowe kolory dla tego typu manicure, czyli białe końcówki oraz różowa lub bezbarwna reszta paznokcia. Dla zapewnienia jeszcze lepszego efektu, pomyśl o przełamaniu schematu i postaw na reverse french manicure w kolorze czerni ze złotem albo czerwieni ze srebrem.

Jak wykonać reverse french manicure?

Wystarczy, że wybierzesz dwa kontrastowe lakiery do paznokci i zaczniesz zabawę z malowaniem. Reverse french manicure pięknie będzie wyglądać przy paznokciach w kształcie migdałka, a także przy lekko zaokrąglonych lub nawet trójkątnych. Przeciągnij paznokcie bazą pod lakier, po czym możesz przejść do dalszych czynności. Nałóż cienką warstwę wybranego koloru, a po jego wyschnięciu drugą warstwę. Gdy płytki całkowicie wyschną, drugim kolorem zaznacz wewnętrzną część paznokcia – o to właśnie chodzi w reverse french manicure. Tak naprawdę wariantów takiej stylizacji paznokci jest bardzo wiele: mogą to być zarówno cienkie kreski namalowane przy skórze, ale także owalne kształty czy trójkąty.

Jak dobrać kolory do reverse french manicure?

Na szczęście w przypadku reverse french manicure, granicą doboru kolorystyki jest nasza własna wyobraźnia. Cały sekret stylizacji paznokci polega na pozostawieniu przy skórze cienkiego paska w innym kolorze. Chcąc zyskać bardzo modny wiosenny manicure, możesz polegać na kole barw, ponieważ sąsiadujące ze sobą barwy najlepiej do siebie pasują. Ewentualnie wybierz te, które ułożone są naprzeciwko siebie. Pamiętaj jednak, aby do reverse french manicure dobierać odcienie zgodne z ich intensywnością – niektóre mogą wyglądać po prostu kiczowato.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta