Trwa ładowanie...

Samuela Górska pokrętnie tłumaczy się ze słów o "żydostwie i LGBT". "Jestem bardzo tolerancyjną osobą"

Miesiąc temu nagranie z Samuelą Górską mocno poruszyło kraj. Modelka wyznała, że "nie chce żydostwa i LGBT" w Polsce, popierając Konfederację, a teraz udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do wcześniej wspomnianych słów.

Samuela Górska tłumaczy się ze słów o żydostwie i LGBTSamuela Górska tłumaczy się ze słów o żydostwie i LGBT
d2xm7ew
d2xm7ew

Kontrowersyjna wypowiedź Samueli Górskiej odbiła się w mediach szerokim echem. Modelka została otwarcie skrytykowana za wyrażanie w tak oburzający sposób swojej opinii o osobach pochodzenia żydowskiego i społeczności LGBT+, a klienci zaczęli z nią zrywać wszelkie kontrakty. Do sytuacji odniósł się wtedy jej partner, który wyznał, że "boi się o swoją kobietę", a ona na pewien czas zniknęła z social mediów. Teraz udzieliła wywiadu telewizji wRealu24, w której przyznała, że jak najbardziej podtrzymuje swoje słowa.

"Nie chcę żydostwa i LGBT"

- Konfederacja to jest drużyna mega młodych, sympatycznych facetów. I nie tylko facetów, bo są też świetne babki. Z wielkim entuzjazmem, pomysłem na Polskę, świetnym pomysłem na gospodarkę, na życie też społeczne. Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT. Nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są, a tylko Konfederacja, mam wrażenie, zapewnia taką normalność. Nie wiem, może za dużo mówię, no ale tak jest - brzmiała wypowiedź Samueli Górskiej sprzed miesiąca.

d2xm7ew

"Jestem osobą bardzo tolerancyjną"

W wywiadzie dla wRealu24 Samuela Górska stwierdziła, że nigdy nie kryła się ze swoimi poglądami. To podobno nie przeszkadzało jej także w pracy w branży modelingowej.

- Nie kryłam się nigdy z moimi poglądami. Podczas ważnych wydarzeń byłam aktywna w swoich social mediach. Wystarczy spojrzeć na moje profilówki - "Konfederacja", "Głosuję na Bosaka", "Piękno Kobiet", "Antyfeministka", "Przeciw Aborcji". Wszystko jasne: Prawak - powiedziała w trakcie rozmowy.

Według Samueli Górskiej użycie słowa "żydostwo" w tamtejszej wypowiedzi nie było niczym złym, ponieważ, jak wytłumaczyła, jest to "normalne wyrażenie". Modelka twierdzi, że mówiąc, że "nie chce żydostwa", miała na myśli, że nie chce w Polsce żadnych wpływów izraelskich. Uważa się za osobę tolerancyjną, nie jest według siebie samej ani rasistką, ani homofobką, ani antysemitką. - Przede wszystkim cenię sobie wolność - powiedziała.

d2xm7ew

Samuela Górska o LGBT

- Ja nie mam kompletnie nic do tego, jak kto prowadzi swoje życie prywatne, z kim, jak chce sypiać. To są sprawy prywatne każdego z nas. Niestety z zachodu, ze środowisk lewicowych, idzie moda, żeby z łóżkiem wychodzić na ulicę. No to już mi się nie podoba - mówiła. - Ja rozróżniam gej, lesbijka, transseksualista od LGBT. LGBT ja traktuje jako nurt, ideologię, organizację i nie każdy gej i lesbijka utożsamiają się z tym nurtem. Niektórzy geje i lesbijki twierdzą, że ci ludzie psują im wizerunek. Mówią, że są normalni, a nie zachowują się normalnie. A są normalni geje, których znam, których lubię i szanuję.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Gdzie jest COVID-19. Przełomowe badania naukowców

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2xm7ew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xm7ew