GwiazdySonia Bohosiewicz wraca do ćwiczeń. Aktorka ma dosyć siedzenia w domu

Sonia Bohosiewicz wraca do ćwiczeń. Aktorka ma dosyć siedzenia w domu

Sonia Bohosiewicz wraca do ćwiczeń. Aktorka ma dosyć siedzenia w domu
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
24.05.2020 11:05, aktualizacja: 24.05.2020 15:43

Spędzanie całych dni w domach z powodu pandemii daje się coraz bardziej we znaki. Zauważyła to Sonia Bohosiewicz i tym samym ogłosiła, że wraca do aktywnego stylu życia.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że już od ponad dwóch miesięcy funkcjonujemy w zupełnie innej rzeczywistości. Jedną z grup zawodowych, która szczególnie narzeka na brak pracy są aktorzy. Pozamykane teatry, kina i wstrzymane plany zdjęciowe sprawiły, że artyści musieli pogodzić się z przymusowym wolnym.

O ile na początku taki "urlop" mógł cieszyć i pozwolić na wypoczynek, tak z czasem artyści zaczęli dostrzegać gorsze strony spędzania każdego dnia w domu. Sonia Bohosiewicz zauważyła, że brakuje jej ruchu i aktywności fizycznej, dlatego doszła do wniosku, że musi wprowadzić pewne zmiany.

Sonia Bohosiewicz dba o ciało

"Wracam do ćwiczeń i biegań i jogiń i bogiń, które kochają swe ciało. Akceptuje, kocham i dlatego dbam. To siedzenie w domu już się dla mnie skończyło" - napisała na swoim instagramowym profilu. Aktorka opublikowała swoje zdjęcie zrobione w trakcie domowej sesji jogi. Do ćwiczeń wybrała klasyczny zestaw - czarne legginsy oraz czarny, krótki top.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl