Trwa ładowanie...

Syn Jadwigi dostał kosza. Przejęta mama nie wie, jak podnieść go na duchu

Syn Jadwigi zaczął spotykać się z dziewczyną, która bardzo szybko dała mu kosza. Kobieta nie wie, co poradzić synowi i poprosiła o pomoc internautów.
Share
Jadwiga martwi się o syna
Jadwiga martwi się o synaŹródło: iStock.com
dx7flsy

Jadwiga bardzo martwi się o swojego syna. Chłopak niedawno spotkał dziewczynę, z którą zaczął się spotykać. Niestety, ich relacja niespodziewanie uległa ochłodzeniu.

Jadwiga chce pocieszyć syna

Jadwiga przyznała, że jej syn zachował się stosownie i w żaden sposób nie zraził do siebie dziewczyny. Nie udało się jej jednak wyciągnąć od chłopaka wszystkich informacji, dlatego opisała sytuację na forum internetowym WP Kafeteria.

"Mój syn nie chce mówić zbyt wiele na ten temat. Z tą dziewczyną spotkali się tylko kilka razy, ale raz dostał od niej prezent. Wczoraj chciał się z nią znowu umówić, jednak odmówiła. Podobno stwierdziła, że potrzebuje wolności. No i wydaje mi się, że zachował się odpowiednio, spokojnie. Tyle udało mi się od niego wyciągnąć. I co teraz? Jak mu pomóc?" – zapytała.

dx7flsy

Internauci przyznali, że wiele osób było w takiej sytuacji i ich zdaniem syn Jadwigi nie powinien narzucać się dziewczynie, ale spokojnie poczekać na rozwój sytuacji.

"Ja też dostałem kiedyś kosza. Przyznaję, że to paskudne uczucie. Życie toczy się jednak dalej. Potraktowałem to wydarzenie jako element szkoły życia. Każdy z nas to przeżył. Trzeba nauczyć się przyjmować taki fakt do wiadomości i pogodzić się z tym", "podejrzewam, że dziewczyna jest jeszcze młoda i sama nie wie, czego chce. Jeżeli synowi bardzo zależy, może za jakiś czas, odezwać się do niej. Może coś się zmieni. Na razie, musi odpuścić i nie narzucać się. Dobrze, że doszło do tego na początku znajomości" – komentowali inni użytkownicy forum.

Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dx7flsy

Podziel się opinią

Share
dx7flsy
dx7flsy