Trwa ładowanie...

Tatuaże dla par - matching tattoos i nie tylko

Tatuaże dla par to zarówno małe tatuaże w postaci ślubnych obrączek, tatuaże z datą, tatuaże 3D, matching tattoos czy napisy w formie imion ukochanych. Wybierzcie najlepszą ozdobę ciała dla siebie, także bez okazji.

Tatuaże dla par - matching tattoos i nie tylkoŹródło: Instagram.com, fot: bestcoupletattoos,johnrubin_art
d68gasz

Tatuaże dla par – tatuaż data

Znaczenie tatuaży dla par nie daje zbyt dużej dowolności w interpretacji. To przede wszystkim wyznanie trwałego uczucia, które nie zniknie z kolejnym sezonem. Nawet jeśli nie należymy do fanów ozdabiania swoich ciał tatuażami, postawmy na tatuaże dla par. Najbardziej oczywistym i może już nieco oklepanym, choć wciąż szalenie lubianym pomysłem na tatuaż dla zakochanych, jest tatuaż z datą. Może to być data poznania się, pierwszej randki, data ślubu, odnowienia więzów małżeńskich czy też narodzin dziecka. Najważniejsze, aby wspólnie wybrać tą najistotniejszą datę, która będzie przypominać nam o przełomowym wydarzeniu w życiu. I żaden mężczyzna już nigdy nie zapomni o kwiatach oraz czekoladkach z okazji rocznicy ślubu – wymówki znikną. Tatuaże dla par z datą łączy się także z grafikami: kodem kreskowym, znakiem nieskończoności, napisem „Miłość” w dowolnym języku. Daty zawarcia związku małżeńskiego tatuuje się również na palcach serdecznych wzdłuż, tuż obok złotych obrączek ślubnych.

Tatuaże dla par z datą Instagram.com
Tatuaże dla par z datą Źródło: Instagram.com, fot: bestcoupletattoos

Tatuaże dla par – obrączki ślubne

Trwała biżuteria na dłonie bardzo rzuca się w oczy. Doskonale zastępuje tradycyjne obrączki ślubne, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich tych, którym od czasu do czasu zdarza się zgubić jakiś element biżuteryjny i bezpowrotnie go stracić. Tatuaże dla par w postaci różnego rodzaju obrączek są praktyczne i cały czas widoczne. Nie wyjdą z mody jak drogocenny kruszec, w porównaniu z tradycyjnymi obrączkami nie są tak drogie i nigdy nie zostaną skradzione. Możemy postawić na tatuaże minimalistyczne i jedynie zaczernić serdeczny palec pojedynczą obwódką, wybrać kilka krążków albo spiralny kształt tatuażu. To świetny sposób na zachowanie pamięci o bliskiej sercu osobie nawet w sytuacji, gdy jest ona daleko od nas. Taka biżuteria z pewnością nie pozostanie niezauważona i jest bardzo modna.

d68gasz

*Fani klasycznej biżuterii na pewno znajdą coś dla siebie na WP radarOkazji. *

Tatuaże dla par obrączki Instagram.com
Tatuaże dla par obrączki Źródło: Instagram.com, fot: lealeiiin,sergeerasmo

Tatuaże dla par – matching tattoos

Modne matching tattoos to nie tylko super rozwiązanie dla najlepszych przyjaciółek czy też rodzeństwa. To chętnie wybierane wzory na tatuaż również dla zakochanych par z wieloletnim stażem, także małżeńskim. Najczęściej stawiamy na drobne wzory tatuaży, na ogół w dobrze dogranych wersjach dla kobiet i mężczyzn. Doskonałym przykładem są tatuaże dla par z karcianymi symbolami króla i królowej, koronami dla królewskiej pary, tatuaże kwiaty, zazwyczaj z różami, czyli z symbolem wiecznej miłości. To również tatuaże dla par z napisami z wyznaniami miłości połączone z graficznymi symbolami. Zakochani lubią też znaki nieskończoności oraz linię życia. Miejsca na tatuaż są w zasadzie dowolne, pod warunkiem, że para wybierze ten sam punkt na ciele, np. nadgarstki, obojczyki lub stopy albo rzucające się w oczy dłonie. Im bardziej symbol miłości będzie widoczny, tym oczywistsza deklaracja wielkiego uczucia.

Tatuaże dla par matching tattoos Instagram.com
Tatuaże dla par matching tattoos Źródło: Instagram.com, fot: tattooselection,aris_tattoo.crush
d68gasz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d68gasz