Trwa ładowanie...
d4b9mtd

Tatuaże dla par - matching tattoos i nie tylko

Tatuaże dla par to zarówno małe tatuaże w postaci ślubnych obrączek, tatuaże z datą, tatuaże 3D, matching tattoos czy napisy w formie imion ukochanych. Wybierzcie najlepszą ozdobę ciała dla siebie, także bez okazji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tatuaże dla par to symbol wiecznej miłości
Tatuaże dla par to symbol wiecznej miłości (Instagram.com, Fot: bestcoupletattoos,johnrubin_art)
d4b9mtd

Tatuaże dla par – tatuaż data

Znaczenie tatuaży dla par nie daje zbyt dużej dowolności w interpretacji. To przede wszystkim wyznanie trwałego uczucia, które nie zniknie z kolejnym sezonem. Nawet jeśli nie należymy do fanów ozdabiania swoich ciał tatuażami, postawmy na tatuaże dla par. Najbardziej oczywistym i może już nieco oklepanym, choć wciąż szalenie lubianym pomysłem na tatuaż dla zakochanych, jest tatuaż z datą. Może to być data poznania się, pierwszej randki, data ślubu, odnowienia więzów małżeńskich czy też narodzin dziecka. Najważniejsze, aby wspólnie wybrać tą najistotniejszą datę, która będzie przypominać nam o przełomowym wydarzeniu w życiu. I żaden mężczyzna już nigdy nie zapomni o kwiatach oraz czekoladkach z okazji rocznicy ślubu – wymówki znikną. Tatuaże dla par z datą łączy się także z grafikami: kodem kreskowym, znakiem nieskończoności, napisem „Miłość” w dowolnym języku. Daty zawarcia związku małżeńskiego tatuuje się również na palcach serdecznych wzdłuż, tuż obok złotych obrączek ślubnych.

Tatuaże dla par z datą Instagram.com
Podziel się
d4b9mtd

Tatuaże dla par – obrączki ślubne

Trwała biżuteria na dłonie bardzo rzuca się w oczy. Doskonale zastępuje tradycyjne obrączki ślubne, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich tych, którym od czasu do czasu zdarza się zgubić jakiś element biżuteryjny i bezpowrotnie go stracić. Tatuaże dla par w postaci różnego rodzaju obrączek są praktyczne i cały czas widoczne. Nie wyjdą z mody jak drogocenny kruszec, w porównaniu z tradycyjnymi obrączkami nie są tak drogie i nigdy nie zostaną skradzione. Możemy postawić na tatuaże minimalistyczne i jedynie zaczernić serdeczny palec pojedynczą obwódką, wybrać kilka krążków albo spiralny kształt tatuażu. To świetny sposób na zachowanie pamięci o bliskiej sercu osobie nawet w sytuacji, gdy jest ona daleko od nas. Taka biżuteria z pewnością nie pozostanie niezauważona i jest bardzo modna.

*Fani klasycznej biżuterii na pewno znajdą coś dla siebie na WP radarOkazji. *

Tatuaże dla par obrączki Instagram.com
Podziel się
d4b9mtd

Tatuaże dla par – matching tattoos

Modne matching tattoos to nie tylko super rozwiązanie dla najlepszych przyjaciółek czy też rodzeństwa. To chętnie wybierane wzory na tatuaż również dla zakochanych par z wieloletnim stażem, także małżeńskim. Najczęściej stawiamy na drobne wzory tatuaży, na ogół w dobrze dogranych wersjach dla kobiet i mężczyzn. Doskonałym przykładem są tatuaże dla par z karcianymi symbolami króla i królowej, koronami dla królewskiej pary, tatuaże kwiaty, zazwyczaj z różami, czyli z symbolem wiecznej miłości. To również tatuaże dla par z napisami z wyznaniami miłości połączone z graficznymi symbolami. Zakochani lubią też znaki nieskończoności oraz linię życia. Miejsca na tatuaż są w zasadzie dowolne, pod warunkiem, że para wybierze ten sam punkt na ciele, np. nadgarstki, obojczyki lub stopy albo rzucające się w oczy dłonie. Im bardziej symbol miłości będzie widoczny, tym oczywistsza deklaracja wielkiego uczucia.

Tatuaże dla par matching tattoos Instagram.com
Podziel się

Podziel się opinią

Share

d4b9mtd

d4b9mtd
d4b9mtd