Blisko ludziTeresa Lipowska na fotografiach sprzed lat. Wyglądała oszałamiająco

Teresa Lipowska na fotografiach sprzed lat. Wyglądała oszałamiająco

Teresa Lipowska
Teresa Lipowska
Źródło zdjęć: © AKPA

21.07.2021 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teresa Lipowska jest popularną, polską aktorką. Artystka kilka dni temu skończyła 84 lata, a nadal jest aktywna zawodowo, świetnie się czuje i wygląda kwitnąco. Znaleźliśmy zdjęcia gwiazdy ekranu sprzed lat. Jako 30-latka prezentowała się fenomenalnie.

Teresa Lipowska jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Od 2000 roku wciela się w postać Barbary Mostowiak, nestorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość", czym przysporzyła sobie ogromnej popularności. Spokojna i wyważona Barbara Mostowiak ma jednak niewiele wspólnego z Teresą Lipowską, która w swoim życiu przeżyła wiele romansów, rozwód, zdrady i śmierć ukochanego, drugiego męża.

Teresa Lipowska – życie sercowe

To dziennikarzowi Krzysztofowi Ibiszowi opowiedziała o swoim życiu sercowym. W wywiadzie przypomniała, że pierwszy mąż porzucił ją dla innej. A był nim Aleksander Lipowski, operator filmowy urodzony w Moskwie. Po rozwodzie miał on jeszcze kilka żon, aktorka uznała, że był typem bawidamka i prędzej czy później ich związek by się posypał. Pocieszenie w ciężkich chwilach Lipowska znalazła w ramionach Tomasza Zaliwskiego. "Zaczął mnie otaczać parasolem opieki, podziwu, bardzo delikatnie. To nie była szalona miłość natychmiast, bo byłam kompletnie załamana, zduszona. On był przystojny, szarmancki, to mnie ujęło, bardzo się mną opiekował. Zaczęłam powolutku dojrzewać do tego, żeby to nie była miłość od pierwszego wejrzenia" - mówiła w wywiadzie.

Para przeżyła razem wiele lat. Byli ze sobą do śmierci Zaliwskiego w 2006 roku. Aktorka bardzo przeżyła odejście męża.

Zdjęcia sprzed lat

W sieci można znaleźć zdjęcia przedstawiające aktorkę, jak miała 30 lat. Pojawiły się na portalu TVAntena. Zostały opublikowane z okazji urodzin artystki.

Teresa Lipowska wygląda na nich bardzo dziewczęco, naturalnie i po prostu pięknie. W młodości nosiła krótkie, jasne włosy, miała czarujący uśmiech i iskrzące oczy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także