Trwa ładowanie...

"To przerażające i dziwne!'' Piers Morgan skrytykował najnowszy tatuaż Brooklyna Beckhama

Brytyjski prezenter Piers Morgan w programie Good Morning Britain skrytykował Brooklyna Beckhama za kolejny tatuaż poświęcony narzeczonej Nicoli Peltz.
Share
Brooklyn Beckham, Nicola Peltz
Brooklyn Beckham, Nicola PeltzŹródło: Getty Images
d3b0ihn

W weekend Brooklyn Beckham na Instagramie pokazał zdjęcie najnowszego tatuażu dedykowanego swojej dziewczynie. Tatuaż to list miłosny napisany przez amerykańską aktorkę , a wytatuowany w górnej części pleców młodego Beckhama.

Zobacz także: Anna Dereszowska popłakała się na wizji. Powód jest zaskakujący

Liczne tatuaże miłosne

Najnowszy tatuaż, znajduje się tuż poniżej wcześniejszego, zrobionego również z myślą o Nicoli. Ten wcześniejszy przedstawia jej imię i oczy znajdujące się na szyi najstarszego dziecka Davida i Victorii Beckhamów.

d3b0ihn

Brooklyn ma więcej tatuaży wykonanych z miłości do Peltz. Na prawym dolnym ramieniu ma wytatuowany wiersz miłosny i imię zmarłej babci Nicoli, Giny.

Zobacz także:Magdalenie Schejbal puściły nerwy. Aktorka wyraziła swój sprzeciw wobec władzy

Co zrobi Beckham jak się rozstaną?

Nawiązując do poniedziałkowego wydania Good Morning Britain, Piers zastanawiał się co zrobi Beckham, gdy jego związek z Nicolą się rozpadnie.

d3b0ihn

- Gratulacje dla Brooklyna Beckhama - powiedział prezenter – pochwalił się na Instagramie najnowszym tatuażem. To jego piąty znak miłości, jaki zrobił dla swojej narzeczonej amerykańskiej aktorki, Nicoli Peltz. Pokazuje jej oczy i mnóstwo bzdur, które napisała.

Wtrącając się, współprowadząca Susanna Reid dodała, że to nie bzdury: - Myślę, że to list miłosny, który do niego napisała – powiedziała prezenterka.

- Dobrze. Wyobraź sobie, że się rozstaną? Będzie musiał wytatuować oczy kogoś innego - ciągnął Piers niewzruszony. - Będzie dużo oczu, gdy będzie starszy.

Prezenter przyznał, że nie lubi tatuaży i nawiązał do ojca Brooklina. - Gdyby Bóg chciał, żebyś miał tatuaże, dałby ci je - stwierdził. - A David Beckham, teraz jest tylko tatuażem, prawda? To tylko jeden wielki tatuaż. A teraz robią to jego dzieci. (…) - mówił prowadzący.

d3b0ihn

- To takie przerażające i dziwne. To nie jest romantyczne, to po prostu najdziwniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem - powiedział prezenter.

Ks. Isakowicz - Zaleski o wyroku brytyjskiego sądu, w kwestii odłączenia Polaka od aparatury podczymującej życie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3b0ihn

Podziel się opinią

Share
d3b0ihn
d3b0ihn