GwiazdyTomasz Kammel o życiu w związku. Zrozumiał, że lubi mieszkać sam

Tomasz Kammel o życiu w związku. Zrozumiał, że lubi mieszkać sam

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
ONS
oprac. KSA

13.08.2021 09:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd w polskiej telewizji i bardzo wiele czasu poświęca na pracę. Jego życie prywatne wzbudza dużą ciekawość wśród widzów, ale prezenter niechętnie się nią dzieli. Ostatnio dał do zrozumienia, że znowu jest sam i ma jeden warunek, żeby w ogóle wejść w nową relację.

Tomasz Kammel niechętnie opowiada o swojej prywatności i podejściu do miłości. Jego jedynym medialnym związkiem był ten z Katarzyną Niezgodą. Później dziennikarz unikał pokazywania się z partnerkami w miejscach publicznych i opowiadania o nich.

Życie na własnych zasadach

Jednak teraz otworzył się podczas rozmowy w ramach podcastu Żurnalisty. Tomasz Kammel przyznał, że obecnie znowu jest sam i powoli godzi się z myślą, że już zostanie starym kawalerem.

"Jak będzie ze mną? Nie wiem i w ogóle się nad tym nie zastanawiam. Fakty są takie, że raczej będę starym kawalerem. Raczej tak. To deklaracja, która wynika ze statystyki" - powiedział.

Tomasz Kammel wyjawił, że jest fanem relacji, w której każda ze stron ma bardzo dużo swobody i swojej własnej przestrzeni. "Wisława Szymborska i Kornel Filipowicz byli bardzo w sobie zakochani i mieli bardzo mocny związek, ale nigdy ze sobą nie mieszkali. Oni sobie nie przeszkadzali. Każde z nich potrzebowało pobyć samo" - zachwycał się

Dziennikarz przyznał, że ma podobne podejście do związków. "Nie umiem z kimś mieszkać na stałe. Próbowałem to zmienić. Mam to chyba w DNA wszyte. Próbowałem żyć razem i jak żyłem z partnerkami, które mi towarzyszyły, a ja im, to bardzo często wyglądało to tak, że mieliśmy swoje wspólne przestrzenie, ale każdy miał też odrębne światy. [...] Kiedyś myślałem, że coś jest ze mną nie tak. Ale ja po prostu taki model życia mam" - dodał szczerze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także