Przeszedł metamorfozę. Efekty są spektakularne

Przeszedł metamorfozę. Efekty są spektakularne

Donald Trump miał zrzucić 14 kilogramów
Donald Trump miał zrzucić 14 kilogramów
Źródło zdjęć: © East News | KAMIL KRZACZYNSKI
11.01.2024 16:18, aktualizacja: 11.01.2024 17:33

Donald Trump przygotowuje się do kampanii wyborczej. Były prezydent Stanów Zjednoczonych robi wszystko, by zaprezentować się jak najlepiej. Zmianie uległa też jego sylwetka. 77-latek sporo schudł, za czym stoi nie tylko jego ambicja polityczna, ale też ważna dla niego kobieta.

Donald Trump planuje zawalczyć o drugą kadencję w wyborach prezydenckich, które odbędą się w listopadzie tego roku. Kandydat Republikanów dba nie tylko o stały kontakt z potencjalnymi wyborcami, ale stawia także na zmianę w wyglądzie. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Donald Trump sporo schudł

Były prezydent Stanów Zjednoczonych nigdy nie ukrywał swojego zamiłowania do słodkości. Mimo że polityk i biznesmen do tej pory nie odżywiał się zbyt zdrowo, w końcu postanowił zawalczyć o szczuplejszą sylwetkę. Pierwsze efekty metamorfozy są już widoczne, o czym jako pierwszy poinformował "New York Post". Amerykański tabloid powołał się na informacje od osób z otoczenia Trumpa. 

77-latek miał zrzucić aż 14 kilogramów, a do tej przemiany miała przyczynić się jego żona, Melania Trump. Według informatora 53-latka zachęca męża do uprawiania sportu oraz skutecznie odciąga go od jedzenia słodyczy.

Melania Trump ma zachęcać męża do zdrowych nawyków

Żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych zachęca Trumpa do ograniczenia słodyczy i wizyt w bufecie w klubie golfowym, który wcześniej rzekomo był jego ulubionym miejscem do podjadania. Jak podaje tajne źródło amerykańskiego tabloidu: "Ludzie w klubie twierdzą, że teraz odżywia się zdrowiej". 77-letni polityk nie jest też widywany ze swoimi ulubionymi smakołykami, czyli lodami lub ciastem czekoladowym z dwiema gałkami lodów waniliowych.

Początkowo zastanawiano się, czy Trump uległ modzie na popularny w USA lek na odchudzanie. Plotki te szybko okazały się błędne. Według informatora polityk faktycznie zwiększył aktywność fizyczną, dzięki czemu wygląda smuklej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta