Trwa ładowanie...

"Uwielbiam rzeczywistość w krzywym zwierciadle". Izabella Łukomska-Pyżalska dołączyła do akcji #GdybyNieKsiążka

#GdybyNieKsiążka to odpowiedź Wirtualnej Polski na nagrodę Nobla dla Olgi Tokarczuk. Akcja ma na celu pokazanie, co konkretna książka zmieniła w naszym życiu. Bizneswoman Izabella Łukomska-Pyżalska opowiedziała, ile znaczy dla niej "Zielona Gęś".

Share
"Uwielbiam rzeczywistość w krzywym zwierciadle". Izabella Łukomska-Pyżalska dołączyła do akcji #GdybyNieKsiążkaŹródło: WP.PL
d4grp63

Jaka książka miała największy wpływ na nasze życie? Która nas ukształtowała? Dzięki której dokonywaliśmy właściwych wyborów, prywatnie i zawodowo? Te pytania zadaliśmy ludziom ze świata kultury, sportu czy biznesu.

#GdybyNieKsiążka – Izabella Łukomska-Pyżalska

– "Zielona Gęś" to moja ulubiona książka, czytałam ją wielokrotnie od czasów szkoły podstawowej. Czasy się zmieniają, a utwory teatrzyku są cały czas aktualne – mówi nam Izabella Łukomska-Pyżalska. – Gałczyński często z humorem zmieniał bieg wydarzeń, które uznawane są powszechnie za niepodważalne. Do moich ulubionych scenek należy: "Żarłoczna Ewa", "Dziwny kelner", "Miłość" czy "On nie doczekał się". Uwielbiam rzeczywistość w krzywym zwierciadle, potępienie ludzkiej głupoty w interpretacji Gałczyńskiego – dodaje bizneswoman i działaczka piłkarska.

W akcji #GdybyNieKsiążka Wirtualnej Polski poza Izabellą Łukomską-Pyżalską udział wzięli m.in. Adam Fidusiewicz, Weronika Rosati i Agnieszka Michalska.

d4grp63

60 procent Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki. Razem możemy to zmienić! Wirtualna Polska dedykuje akcję #GdybyNieKsiążka Oldze Tokarczuk, laureatce Literackiej Nagrody Nobla za 2018 r. Wierzymy, że to właśnie książki sprawiają, że stajemy się tymi, kim jesteśmy. A jaka jest najważniejsza książka w Twoim życiu? Czekamy na tytuły i zdjęcia na #dziejesię.

WP.PL
Źródło: WP.PL
d4grp63
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4grp63
d4grp63