W czepku urodzeni. Te cztery znaki to wybrańcy gwiazd

W czepku urodzeni. Te cztery znaki to wybrańcy gwiazd

Źródło zdjęć: © Unsplash
30.06.2023 13:46, aktualizacja: 13.02.2024 16:37

Nawet gwiazdy mają swoich ulubieńców, na których patrzą bardziej przychylnym okiem. A czasami po prostu doceniają starania i ciężką pracę nad sobą, zsyłając na wybrańców wspaniałą nagrodę. Oto cztery znaki, które w najbliższym czasie mogą liczyć na uśmiech losu. Czy jesteś jednym z nich?

Baran – zaliczył test śpiewająco

Nie jest to znak cierpliwy ani taki, który łatwo znosi porażki. Barany szybko przyzwyczajają się do tego, że we wszystkim są najlepsze. Dlatego ostatnie miesiące mogłyby być dla nich trudne. Gwiazdy wystawiły je na ciężką próbę, zmuszając do zmierzenia się z wieloma wyzwaniami i lękami, z których istnienia Barany nie zdawały sobie sprawy. Dzięki temu miały okazję wzrosnąć jako osoby. Teraz czeka je zasłużona nagroda. Wkrótce Barany mogą spodziewać się życiowej rewolucji, która wyniesie je na zupełnie nowy poziom. Wszystkie ich marzenia się spełnią, a one dostaną to, czego pragnęły.

Lew – znajdzie dla siebie miejsce na świecie

Bardzo możliwe, że osoby urodzone w tym znaku przez pewien czas się miotały. Nie mogły zdecydować, czego tak naprawdę pragną, więc w związku z tym podejmowały błędne decyzje, a później musiały się zmierzyć z przykrymi konsekwencjami. Gwiazdy liczą, że wzięły sobie tę nauczkę do serca. Wiedzą już, jak niekorzystnie jest podążać przez życie na ślepo – bez planu i polegając wyłącznie na szczęściu. Wyposażone w tę wiedzę Lwy postanowią nadrobić stracony czas i wprowadzą do swojego życia ważne zmiany. Świadome siebie i gotowe na wszystko, znajdą się na ścieżce do sukcesu.

Strzelec – dziecko szczęścia liczy na szczęście

Strzelec jest ulubieńcem gwiazd, które i tym razem go nie zawiodą. Cały ten rok jest dla niego wyjątkowo łaskawy, a ta sytuacja jeszcze długo się nie zmieni. Wielu dotąd beztroskich Strzelców postanowiło spełnić swoje skryte marzenia i teraz realizują je niczym listę celów do zaliczenia. Jeśli pragnęły miłości, właśnie ją dostaną. Jeśli pieniędzy, natrafią na wspaniałą ofertę, która zmieni ich życie. Jeśli tęsknią za własnymi czterema kątami – oto już czeka na nich idealny dom do wzięcia. Czy w tej powodzi szczęścia kryje się rozczarowanie? Nie tym razem. Strzelec jest wybrańcem losu.

Ryby – są gotowe na zmiany

To wrażliwy znak, który długo dojrzewa do podjęcia decyzji. A skoro nie potrafi się zdecydować, to wiele okazji przechodzi mu koło nosa. Osoby urodzone w znaku Ryb nie potrafią walczyć o swoje. Uważają, że pewne rzeczy powinny zdarzać się naturalnie – inaczej najwyraźniej nie były im pisane. To nastawienie przynosi im równie wiele bólu, co satysfakcji. Bo gdy coś dobrego naprawdę im się zdarzy, czują się wyróżnione przez los. Tym razem im się poszczęści, bo gwiazdy rzeczywiście mają co do nich plany. Zmiany wiszą w powietrzu i nie ominą Ryb, których cierpliwość zostanie wynagrodzona.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!