Weekendowy horoskop miłosny – 18-20 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny – 18‑20 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop miłosny. Na jakie znaki czekają miłosne przygody?
Horoskop miłosny. Na jakie znaki czekają miłosne przygody?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
19.08.2023 17:17

Horoskop miłosny 18-20 sierpnia. W ten weekend wiele się wydarzy, zwłaszcza u znaków ognistych, które są z natury niecierpliwe. Pozostali powinni skupić się na powolnym budowaniu relacji oraz szczerym porozumieniu z partnerem.

Baran – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Barany czeka raczej spokojny weekend. Mają kilka innych spraw do zamknięcia, zanim będą mogły oddać się romantycznym przygodom. Osoby samotne mogą szukać sobie teraz zajęć, które skutecznie odwrócą ich uwagę, tymczasem Barany w stałych związkach będą poszukiwać potwierdzenia swojej atrakcyjności. W ten weekend staną się wyjątkowo głodne komplementów, ich partnerzy mogą czuć się ostrzeżeni.

Byk – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Osoby w stałych związkach czeka weekend pełen emocji – głównie pozytywnych, ale wiele zależy od znaku zodiaku, w jakim urodził się partner Byka. Znaki wodne mogą być nieco humorzaste, a znaki ogniste – wystąpić z oczekiwaniami, które Byk niekoniecznie ma ochotę spełnić. Osoby samotne powinny wyjść z domu i trochę poflirtować. Efekty mogą się okazać zaskakujące dla wszystkich.

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

U Bliźniąt tym razem będzie spokojnie Jeśli aktualnie szukają partnera, w ten weekend poczują zniechęcenie i postanowią sobie odpuścić. Dobrze zrobią, bo gwiazdy nie widzą dla nich wielu szans na poznanie odpowiedniej osoby. Może zdarzyć się okazja do flirtu, jednak nie będzie to nic trwałego. Na prawdziwą miłość przyjdzie Bliźniętom jeszcze trochę poczekać, prawdopodobnie aż do jesieni.

Rak – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

W ten weekend Rak będzie niezwykle zajęty. Jeśli jest singlem, może spodziewać się wielu atrakcyjnych propozycji, od których wręcz rozboli go głowa. Atrakcyjne osoby często muszą mierzyć się z nadmiernym powodzeniem, które można uznać za klęskę urodzaju. Ważne, aby szybko się zdecydować i nie bawić się uczuciami innych. Pokusa będzie silna, ale surowa kosmiczna kara nie jest warta ryzyka.

Lew – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Zakochane Lwy mogą liczyć na naprawdę błyskawiczny rozwój relacji. Tak to już bywa z ognistymi znakami, które działają szybko i pewnie. Jeśli dodatkowo trafiły na kogoś o podobnym charakterze i dobrym dopasowaniu zodiakalnym, sprawy potoczą się bardzo wartko. Lwy powinny korzystać z dobrej passy uczuciowej. Jeśli są przekonane, że spotkały swój ideał, nie ma na co czekać i tracić cennego czasu.

Panna – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Sprawy uczuciowe w życiu samotnej Panny nie będą się rozwijać tak szybko, jak na to liczyła. Owszem, początek był niezły, jednak teraz rozwój nowej znajomości ulegnie nagłemu zahamowaniu. Trudno wytłumaczyć, dlaczego tak się stanie. Może druga osoba ma wątpliwości, które trzeba będzie wyjaśnić? Najlepiej szczerze i otwarcie o tym porozmawiać, to najlepsza droga do porozumienia.

Waga – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

W ten weekend uwagę Wagi pochłoną głównie sprawy rodzinne. Być może postanowi odwiedzić krewnych albo weźmie udział w rocznicowej czy też jubileuszowej imprezie. Osoby urodzone w tym znaku powinny uważać na niechciane próby swatania. Nie tylko nie przyniosą nic dobrego, ale dodatkowo mogą skończyć się awanturą, gdy ktoś poczuje się zawiedziony albo nawet… oszukany.

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Skorpiony w stałych związkach muszą mieć cierpliwość. Długo czekają na jasną deklarację ze strony partnera, dlatego mogą się już czuć zmęczone. Jednak jeśli zacisną zęby i wytrzymają jeszcze trochę, los wszystko im wynagrodzi. Mają na co czekać, na pewno w ostatecznym rachunku nie poczują się zawiedzione. Niestety, wielkie zmiany w życiu wymagają czasu, bo nie każdy jest tak szybko na nie gotowy.

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Weekend Strzelca może być bardzo romantyczny, jednak wszystko zależy od tego, czy zgodzi się na propozycję, którą otrzyma. To zrozumiałe, że ma swoje obawy – szczególnie jeśli niedawno już się zwiódł lub został skrzywdzony – jednak musi sobie powiedzieć, że do odważnych świat należy. Jeśli chce coś zyskać, musi ciągle próbować. Gwiazdy nie mają dla niego w tej chwili innej rady.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Nie każdy ma szczęście w miłości, czasem trzeba bardzo długo szukać, zanim uda się nawiązać relację z prawdziwym potencjałem. Koziorożce mają jeszcze bardziej pod górkę, ponieważ każdą nową relację postrzegają na zasadzie wymiennej transakcji. Myślą, ile muszą w nią zainwestować i co mogą zyskać. To błędne podejście, które wiele osób już na wstępie zniechęci. Warto wziąć sobie to do serca.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Samotne Wodniki skupią się teraz na czymś zupełnie innym niż poszukiwanie partnera. Mają wiele na głowie, więc zwyczajnie brakuje im czasu, który mogłyby poświęcić na randki i mozolne poznawanie się z drugą osobą. Dlatego flirty lepiej odłożyć na lepszy czas. Z kolei Wodniki w stałych związkach nie będą mieć w ten weekend na co narzekać. Mogą spodziewać się miłej, romantycznej niespodzianki.

Ryby – weekendowy horoskop miłosny 18-20.08.2023

Osoby urodzone w znaku Ryb doświadczyły ostatnio wielu wzlotów i upadków – głównie w sprawach uczuciowych, co mogło je skutecznie zniechęcić do dalszych prób. Nie jest łatwo znaleźć drugą połówkę pomarańczy, szczególnie jeśli jest się kimś tak wrażliwym jak Ryby. Nie powinny się jednak poddawać, bo wciąż jest nadzieja na lepsze. Ważne, aby nie wchodzić ponownie w tę samą relację, choć pokusa bywa silna.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!