Weekendowy horoskop miłosny – 2-4 czerwca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny – 2‑4 czerwca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny 2-4 czerwca
Weekendowy horoskop miłosny 2-4 czerwca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | africa-studio.com (Olga Yastremska and Leonid Yastremskiy)
02.06.2023 20:26

Horoskop miłosny 2-4 czerwca. Temperatura rośnie, a wraz z nią uczucia. Kto podczas nadchodzącego weekendu spotka swoją bratnią duszę, a kto będzie musiał uzbroić się w cierpliwość? Gwiazdy zdradzają sekrety serc wszystkich dwunastu znaków zodiaku.

Baran – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Barany nie powinny się zdziwić, gdy odezwie się do nich dawny obiekt westchnień. Mogło im się wydawać, że ta relacja została zakończona, jednak iskierka nadziei wciąż się tli. Czas się poważnie zastanowić, czy w tej sprawie lepiej będzie posłuchać serca czy rozumu. Osoby tak impulsywne jak Barany najprawdopodobniej zadziałają pod wpływem chwili – i oby tego później nie żałowały!

Byk – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Weekend zapowiada się bardzo obiecująco dla osób samotnych. Poczują się wyjątkowo atrakcyjne i z przyjemnością oddadzą się niezobowiązującym flirtom, nawiązując przy okazji nowe, często gorące znajomości. Dla Byków będzie to miła odmiana, która pozwoli im się zrelaksować i psychicznie wypocząć po bardzo pracowitym tygodniu. Czy coś poważnego narodzi się z tych flirtów, to już zupełnie inna kwestia.

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt nie mają co liczyć na jakiekolwiek zmiany w sprawach uczuciowych. Nadal nie rozwiązały swoich problemów, a dopóki tego nie zrobią, nie zdołają ruszyć dalej. Dlatego tymczasem Bliźnięta powinny się skupić na innych aspektach życia: wrócić do swoich zainteresowań, poczytać interesującą książkę albo spotkać się ze znajomi. To odwróci ich uwagę od poczucia samotności.

Rak – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Raki spędzą spokojny weekend w gronie rodzinnym, więc nie w głowie im będą romantyczne przygody… Dlatego mogą się bardzo zdziwić, gdy na horyzoncie pojawi się okazja do zawarcia nowej znajomości. Być może życzliwy krewny lub przyjaciel weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi zeswatać samotnego Raka z upatrzonym przez siebie kandydatem lub kandydatką.

Lew – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Gdy pani Lew pije wino samotnie na balkonie, to znak, że dzieje się coś niedobrego. Kobiety urodzone w tym znaku mogą czuć się rozczarowane postawą swojego partnera. Być może sprawił im jakąś przykrość, być może próbował zmusić do czegoś, na co partnerka nie miała ochoty. Z kobietami ze znaku Lwa lepiej nie zaczynać kłótni. Kiedy już wpadną w gniew, trudno je przebłagać.

Panna – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Panny czeka bardzo spokojny weekend. W stałych związkach rozkwit miłości oraz poczucie harmonii, które wynika z pełnego porozumienia. Osoby samotne powinny ostrożnie podchodzić do nowych znajomości. Nie każdy szuka dokładnie tego, co one. Podobne kwestie warto wyjaśnić już na wstępie, aby nikt nie poczuł się oszukany ani pokrzywdzony. W sprawach uczuć szczerość zawsze się opłaca.

Waga – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Do znaku Wagi powróci romantyzm, który opuścił go już jakiś czas temu. Samotne osoby pochodzące spod tego znaku poczują, że mają ochotę jeszcze raz spróbować poszukać swojej drugiej połówki. Początki będą trudne, bo zawsze trudno otworzyć się na nową znajomość. Gwiazdy zapewniają jednak, że warto. Może nie dziś ani nie jutro, ale w końcu Waga pozna kogoś, kto zawładnie jej sercem.

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Skorpiony wreszcie dojrzały do podjęcia poważnego zobowiązania – są gotowe założyć z partnerem wspólne gospodarstwo domowe. Długo się wahały, miały uzasadnione wątpliwości, jednak postanowiły skoczyć na głęboką wodę. To bardzo dobry moment na taką diametralną zmianę, a Skorpion na pewno jej nie pożałuje. Ten związek jest dostatecznie dojrzały, aby znieść poważny krok.

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Życie samotnych Strzelców już wkrótce się odmieni, gdy na ich drodze stanie prawdziwa bratnia dusza. Będzie się śmiała ze wszystkich dowcipów – nawet tych wątpliwej jakości – i chętnie zgodzi się na wszystkie przygody. Strzelec długo szukał partnera, który rozumiałby go tak dobrze i niemal bez słów. Może to dla niego w końcu porzuci wrodzoną beztroskę i zapragnie zapuścić korzenie.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Mężczyźni urodzeni w znaku Koziorożca staną przed poważną decyzją, od której zależy szczęście ich partnerek. Muszą dobrze przemyśleć sobie kolejny krok, pewne życiowe wybory są nieodwracalne. Czy uda im się wyjść poza własne ograniczenia dla dobra bliskiej osoby? Nie są to łatwe zagadnienia, dlatego Koziorożce prawdopodobnie poświęcą najbliższe dni, aby ułożyć sobie to wszystko w głowie.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Po okresie rozkwitu uczuć początkujące związki czeka zimny prysznic. Nie wszystko jest takie, jak się wydaje, potrzeba nieco czasu, aby naprawdę poznać człowieka. Mówić na swój temat może wiele – ważne, czy szczerze, czy raczej lubi mijać się z prawdą. Związki, które trwają już nieco dłużej, nie napotkają podobnych problemów. Partnerzy osiągnęli już poziom porozumienia pozwalający unikać konfliktów.

Ryby – weekendowy horoskop miłosny, 2-4.06.2023

Samotne Ryby mogą liczyć na nieoczekiwane spotkanie, które ma szansę odmienić ich życie. Niestety, na drodze do pełnego porozumienia staną nieoczekiwane wątpliwości: czy to na pewno ta jedna, wyjątkowa osoba, w którą warto inwestować czas i energię? Ryby zbyt wiele razy zostały zranione, więc teraz nie potrafią tak łatwo zaufać. Boją się, że sytuacja się powtórzy, a ich serce nie zniesie kolejnej porażki.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!