Trwa ładowanie...

Weekendowy horoskop miłosny – 8-10 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop miłosny 8-10 września. Kolejny weekend września nie przyniesie wielu zmian w sprawach uczuciowych. Młode związki mają szansę się rozwinąć, jeśli pojawią się chęci z obu stron, ale osoby samotne muszą jeszcze poczekać na swoją szansę.

Horoskop miłosny na weekendHoroskop miłosny na weekendŹródło: Adobe Stock
d12rfze
d12rfze

Baran – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Single urodzone w znaku Barana niechętnie rezygnują ze swojej wolności, dlatego być może w ostatnim czasie albo przegapiły szansę na związek, albo dobrowolnie z niej zrezygnowały. Nie jest łatwo usidlić Barana, przy pierwszych próbach nacisku wycofuje się na z góry upatrzone pozycje. Trochę szkoda, bo nie lubi być sam, jednak nie potrafi też pójść na kompromis. Może następnym razem w końcu się przełamie.

Byk – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

W ten weekend Byk skupi się głównie na odbudowywaniu relacji rodzinnych i towarzyskich, które zaniedbał z powodu nadmiaru obowiązków. To bardzo ważne, aby od tej pory regularnie znajdował czas dla swoich krewnych i przyjaciół. Będą dla niego wsparciem w chwilach załamania, których podczas tej jesieni nie zabraknie. Dlatego już teraz trzeba pracować nad wartościowymi kontaktami.

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Bliźnięta zdecydowanie zaszaleją w ciągu najbliższych wolnych dni. Poczują, że coś się kończy – lato, wakacje, beztroskie czasy – i postanowią po raz ostatni z hukiem się zabawić. Pogoda będzie sprzyjać imprezom, a zatem i flirtom. Bliźnięta na pewno znajdą sobie na ten weekend miłe towarzystwo, ale czy romans przerodzi się w dłuższy, stabilny związek? To już zależ wyłącznie od nich samych.

Rak – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Osoby samotne urodzone w znaku Raka powinny ostrożnie podchodzić do nowych znajomości. Nie każdy szuka w życiu dokładnie tego, co one. Podobne kwestie warto wyjaśnić już na wstępie, aby nikt nie poczuł się oszukany ani pokrzywdzony. W sprawach uczuć szczerość zawsze się opłaca. Jeśli ktoś nie potrafi się na nią zdobyć, trzeba dać sobie z nim spokój. Nie wiadomo, co jeszcze ukrywa.

d12rfze

Lew – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Lew będzie wyjątkowo rozczarowany nadchodzącym weekendem, ponieważ nie wszystko ułożyło się po jego myśli. Rodzący się nieśmiało flirt napotkał na nieoczekiwane problemy i zanim się zdążył rozwinąć, już spotkał go gwałtowny koniec. Dla samotnych osób to i tak nie najlepszy czas na związki… Jeśli Lew marzy o partnerze na całe życie, musi poczekać na inną okazję, która jednak nie nadejdzie zbyt szybko.

Panna – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Weekend zapowiada się bardzo obiecująco dla osób samotnych urodzonych w tym znaku. Poczują się wyjątkowo odważne, dlatego postanowią przekroczyć swoją strefę komfortu i z przyjemnością oddadzą się niezobowiązującym flirtom, nawiązując przy okazji nowe znajomości. Dla Panien będzie to miła odmiana, która pozwoli im się zrelaksować i psychicznie wypocząć po bardzo pracowitym tygodniu.

Waga – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Jeśli Waga już znajduje się w związku, spędzi miły weekend, który będzie skoncentrowany na budowaniu pełnej zaufania i czułej relacji. Jeśli nadal pozostaje osobą samotną, to… również nie będzie narzekać na brak atrakcji. Zapewnią je przyjaciele, którzy już mają interesujący plan, jak ubarwić Wadze życie. Wiadomo, że nie wszystko w życiu musi kręcić się wokół romansów. Samemu też może być fajnie.

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

W życiu Skorpiona miłostki i romanse zaczną odgrywać coraz mniejszą, jeśli nie zerową, rolę. Osoby w stałych związkach znalazły już swoje drugie połówki, więc nie mają czego szukać, z kolei samotni… Czują się rozczarowani tym, co ostatnio ich spotkało. Te przygody skutecznie zniechęciły ich do dalszych poszukiwań, dlatego Skorpiony postanowią skupić się na czymś innym.

d12rfze

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

W ten wyjątkowo mało romantyczny weekend Strzelec również będzie skupiony na zupełnie innych dziedzinach życia. Wiele osób urodzonych w tym znaku właśnie realizuje swoje wielkie marzenia i cele, np. związane ze zmianą pracy lub miejsca zamieszkania, i zwyczajnie nie ma teraz czasu na flirty. Ale to dobrze, bo gdy już ułożą swoje życie, łatwiej im będzie kogoś do niego zaprosić.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Koziorożec może liczyć na spokój. Jeśli jest osobą samotną, to najpewniej z wyboru, bo w tym roku dostał od losu przynajmniej kilka okazji, aby to zmienić. Teraz powinien skupić się na swoich zainteresowaniach i spokojnie czekać na moment przełomu. Z kolei Koziorożce w stałych związkach zażegnały już ewentualne burze i afery, więc teraz mogą cieszyć się powrotem kojącej harmonii.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

W przypadku stałych związków nastąpi rozkwit miłości oraz wzrost poczucia harmonii, które wyniknie z pełnego porozumienia między partnerami. Wodniki staną się czułe i otwarte na poważne rozmowy dotyczące przyszłości. W takim momencie warto być szczerym ze sobą oraz z partnerem i powiedzieć o wszystkim otwarcie – szczególnie jeśli Wodnik ukrywa jakąś bolesną lub skomplikowaną tajemnicę.

d12rfze

Ryby – weekendowy horoskop miłosny 8-10.09.2023

Ten weekend nie zmieni wiele w życiu samotnych Ryb, które nie są gotowe, aby wpuścić do swojego życia drugą osobę. Za dobrze się czują w swojej obecnej sytuacji, więc nie mają chęci jej zmieniać. Jeśli ich obecne życie jest dostatecznie satysfakcjonujące, może rzeczywiście na razie nie warto nic zmieniać. Na każdego przychodzi odpowiednia pora… Ryby na swoją szansę muszą jeszcze poczekać.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d12rfze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12rfze