GwiazdyWill Smith w "najgorszej formie". Zdjęcie zdobyło ponad milion polubień!

Will Smith w "najgorszej formie". Zdjęcie zdobyło ponad milion polubień!

Will Smith cieszy się wciąż dużą popularnością.
Will Smith cieszy się wciąż dużą popularnością.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY

03.05.2021 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Will Smith to amerykański gwiazdor, który szczyt swojej popularności osiągnął w latach 90. XX wieku, choć w późniejszym czasie wielokrotnie udowodnił, że doskonale radzi sobie z powierzonymi rolami. Regularnie możemy podziwiać go w wielu kinowych hitach, choć nie wszystkie zdobywają tak przychylne komentarze, jak pierwsze filmy ze Smithem.

Will Smith razem z żoną Jadą Pinkett Smith są parą od ponad dwudziestu lat. Małżeństwo aktorów od lat uchodzi za zgrany duet, choć dość często pojawia się wiele ciekawych informacji dotyczących ich wspólnego życia. Gwiazdorzy nie mają oporów przed podejmowaniem nawet najbardziej kontrowersyjnych tematów związanych z ich życiem seksualnym.

Smith zażartował z formy

Will i Jada wielokrotnie poruszali temat seksu, który nie ma dla nich żadnych tajemnic. Z chęcią opowiadali o swoich doświadczeniach, a także eksperymentach. Nawet w ramach autorskiego programu Pinkett Smith "Red Table Talk" razem wyznali, co wspólnie przeszli. Will Smith potwierdził nawet, że doskonale zdawał sobie sprawę z romansu żony i dał im "swoje błogosławieństwo".

Gwiazdor "Facetów w czerni" przyznał jakiś czas temu, że razem z żoną prowadzi otwarty związek, a podczas ich ślubu w 1997 roku pominęli fragment dotyczący zachowania wierności. Doskonale się dogadują i nie robią problemów z potrzeb seksualnych drugiej strony. Will i Jada nie próbowali ukrywać niektórych spraw przed dziećmi – Willow i Jaden byli od dziecka zaznajamiani ze sprawami intymnymi, dzięki czemu nie czuli w wieku nastoletnim żadnego skrępowania i o wszystkim rozmawiali z rodzicami.

Ostatnio dość głośno było o wyznaniu 20-letniej Willow, która podczas programu swojej mamy wyznała prawdę o swojej seksualności. Przyznała wówczas, że jest poliamoryczna i ze swoich znajomych uprawia najmniej seksu, ale jednocześnie zaznaczyła, że kocha zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Jej matka ze spokojem przyjęła wypowiedź córki i zapewniła o swoim wsparciu.

Niedawno na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Will Smith wstawił zabawne zdjęcie, na którym pozuje w rozpiętej bluzie. Napisał: "Będę z wami szczery – jestem w najgorsze życiowej formie". Aktor pewnie miał na myśli lekko odstający brzuch, ale jak zapewnili jego fani, wielu z nich chciałoby tak wyglądać na co dzień.

Co ciekawe, zdjęcie aktora polubiło aż 1,7 miliona fanów. Patrząc na inne fotki gwiazdora, żadne z nich nie cieszyło się takim zainteresowaniem. Być może to zasługa ostatniego wyznania córki, które wzbudziło większe zainteresowanie internautów, a może aktor po prostu trafił na podatny grunt.

Obraz
© Facebook.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także