Trwa ładowanie...

Wkrótce rozwód Doroty Szelągowskiej. Prezenterka czeka na pierwszą rozprawę

Plotki na temat kryzysu w małżeństwie Doroty Szelągowskiej nie ustawały od kilku miesięcy. Choć sama zainteresowana nie wypowiadała się na ten temat przez dłuższy czas, ostatecznie w lakoniczny sposób przyznała, że wkrótce rozwiedzie się po raz trzeci.

Share
Dorota Szelągowska ma za sobą już dwa rozwody.
Dorota Szelągowska ma za sobą już dwa rozwody.Źródło: AKPA
d2i8823

Dorota Szelągowska należy do tych gwiazd, które lubią zajmować się pracą. Prezenterka na swoim Instagramie bardzo często chwali się przeprowadzanymi remontami oraz współpracą z różnymi ludźmi z planu. Gwiazda, wpadając w wir pracy, stara się nie myśleć o problemach rodzinnych. Już wkrótce Szelągowską czeka bolesna rozprawa rozwodowa.

Nieudane małżeństwa Szelągowskiej

Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż, gdy była bardzo młodą kobietą. Niestety jej związek nie przetrwał próby czasu – rozwiodła się niedługo po urodzeniu syna Antka. Następnie związała się z kompozytorem Adamem Sztabą, z którym tworzyła na pozór zgodną relację przez 11 lat.

Niestety związek ze Sztabą rozpadł się zaraz po jego zalegalizowaniu, co jeszcze bardziej dobiło prezenterkę. Jak przyznała Szelągowska w jednym z wywiadów, zdecydowała się na ślub z partnerem, aby uratować związek. Jakiś czas po rozwodzie u boku prezenterki zaczął pojawiać się tajemniczy mężczyzna.

d2i8823

Okazało się, że nowym wybrankiem Szelągowskiej został Michał Wawro. Para doczekała się córki Wandy i wiele wskazywało na to, że ze sobą szczęśliwi. Niestety i to małżeństwo nie wypaliło – Szelągowska lakonicznie potwierdziła, że rozwodzi się z mężem po 3 latach.

Niewątpliwym wsparciem prezenterki jest jej mama pisarka Katarzyna Grochola. Wielokrotnie udowodniła, że córka może na nią liczyć niezależnie od okoliczności. Ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości córka w końcu ułoży sobie życie. Trzeci rozwód boleśnie dotknął Szelągowską, o czym możemy przeczytać w "Życiu na Gorąco".

"W pracy jak zawsze pełna optymizmu, a jej instagramowe konto tętni życiem, lecz Dorota Szelągowska bardzo przeżywa kolejną miłosną porażkę. Choć wydawali się parą idealną, ich związek nie przetrwał. Czekają na pierwszą rozprawę rozwodową" - donosi tygodnik.

Na próżno szukać w sieci informacji o rzeczywistych przyczynach rozpadu małżeństwa prezenterki. Póki co, Szelągowska zachowuje milczenie w tej sprawie.

d2i8823

Dariusz Piontkowski: W przyszłym tygodniu odbędą się testy na COVID-19 dla nauczycieli

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2i8823

Podziel się opinią

Share
d2i8823
d2i8823