Wyjechała z Polski. Pokazała, w jakich warunkach żyje

Urszula Chincz zadomowiła się we Włoszech
Urszula Chincz zadomowiła się we Włoszech
Źródło zdjęć: © AKPA, YouTube | Ula Pedantula

06.02.2024 10:44, aktual.: 06.02.2024 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Urszula Chincz jest doskonale znana widzom programów śniadaniowych, a także osobom poszukującym domowych porad na YouTube. "Ula Pedantula", córka Andrzeja Turskiego, porzuciła jednak pracę w telewizji i od kilku miesięcy mieszka we Włoszech.

Urszula Chincz w telewizji nie wzięła się znikąd. Ojcem prezenterki był Andrzej Turski, uznany dziennikarz Polskiego Radia i TVP, w latach 2002-2013 jedna z "twarzy" głównego wydania "Panoramy". Do Telewizji Polskiej trafiła w 2012 roku jako prowadząca "Pytanie na śniadanie". Dwa lata później związała się z "Dzień dobry TVN".

Ula Pedantula wyprowadziła się z Polski

Dziennikarka odeszła z telewizji, ale jest nadal aktywna zawodowo. Swój program poradnikowy, w którym występuje jako Ula Pedantula, przeniosła do internetu. Jej kanał na YouTube zgromadził już ponad 350 tys. stałych widzów. Od pewnego czasu nagrania realizuje we Włoszech, dokąd przeprowadziła się z całą rodziną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kochani, Włochy to mój nowy dom i dziękuję Wam najserdeczniej za ogrom wsparcia, ciepłych słów i radości płynącej od Was od wczoraj. Miejsce zamieszkania jest nowe, ale praca nadal ta sama" - poinformowała na Facebooku we wrześniu 2023 roku.
Urszula Chincz pokazała swój włoski dom
Urszula Chincz pokazała swój włoski dom© YouTube | Ula Pedantula

Pomysł pojawił się rok wcześniej, gdy mąż wykupił jej samotną wycieczkę do Italii. - Zobaczyłam widok tak piękny, że po prostu zwaliło mnie z nóg. I chyba to był ten moment, w którym wszechświat powiedział mi: musisz tu mieszkać. (...) Spełniam coś, co nigdy nawet nie było moim marzeniem. Nie wyobrażałam sobie, że mogę marzyć o tym, że będę mieszkać we Włoszech - mówiła w okolicznościowym nagraniu.

Jadalnia
Jadalnia© YouTube | Ula Pedantula

Pokazała wynajmowany dom. "Trochę się zadomowiliśmy"

Chincz podpisała umowę na wynajem domu w małym toskańskim miasteczku. Zamieszkała w nim z mężem, dwoma synami oraz zwierzętami - kotem i psem. Choć nieruchomość była widoczna w wielu odcinkach jej internetowego programu, dopiero teraz zdecydowała się pokazać ją w całej okazałości.

- To jest miejsce, które znaleźliśmy sobie zdalnie. Wynajmowane w sezonie turystom za potworne pieniądze, na szczęście zimą dyspozycyjne za troszkę rozsądniejsze. To tutaj uwiliśmy gniazdko na naszych pierwszych osiem toskańskich miesięcy. Trochę się zadomowiliśmy, trochę nie do końca w pewnych obszarach, ale chciałabym wam pokazać, jak mieszkamy od paru miesięcy i jeszcze na pewno przez chwilę - powiedziała w opublikowanym niedawno nagraniu.
Kuchnia
Kuchnia© YouTube | Ula Pedantula

Dziennikarka zaprezentowała widzom m.in. jadalnię z olbrzymim kominkiem, stylową kuchnię, przytulny salon, łazienkę, a nawet sypialnię. Do mieszkania przynależy również malowniczy ogród.

Salon
Salon© YouTube | Ula Pedantula
Łazienka
Łazienka© YouTube | Ula Pedantula
Sypialnia
Sypialnia© YouTube | Ula Pedantula
Ogród
Ogród© YouTube | Ula Pedantula

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także