Trwa ładowanie...
d3o3jxg

Żelazna zasada księżnej Meghan. Nie łamie jej, bo wierzy w karmę

Od kilku miesięcy Meghan nie znika z pierwszych stron brytyjskich gazet, a zagraniczne media codziennie informują o jej poczynaniach. Choć z pewnością nie jest to łatwe, księżna nie chce zaprzątać sobie głowy doniesieniami na swój temat. Tylko dzięki temu udaje jej się zachować spokój.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Meghan nie czyta artykułów na swój temat
Księżna Meghan nie czyta artykułów na swój temat (Forum)
d3o3jxg

Jak podaje "Daily Mail", księżna jest świadoma, że od wielu miesięcy jej imię pojawia się w tysiącach nagłówków w prasie i internecie. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej wyjawiła, że mimo to Meghan stara się za wszelką cenę unikać czytania tych doniesień.

– Wierzy w karmę i nie chce tracić energii na czytanie negatywnych komentarzy na swój temat. Ma wrażenie, że brytyjska prasa robi wszystko, żeby ją dopaść – twierdzi informator.

W ostatnim czasie w prasie i sieci pojawiły się doniesienia o narastającym konflikcie między księżną Meghan i księżną Kate. Najwięcej emocji wzbudziła plotka, że księżna Sussex doprowadziła szwagierkę do płaczu podczas przymiarek sukienki na ślub Meghan i Harry’ego.

d3o3jxg

Doszło do tego, że Pałac Kensignton postanowił uciąć spekulacje i zaprzeczyć wszelkim plotkom. Wydał nawet pismo, w którym poinformował, że historia o opryskliwej Meghan została wymyślona. Nie odniósł się jednak do informacji o zwolnieniu asystentki księżnej.

Nic dziwnego, że Meghan unika czytania artykułów na swój temat. Powinna dbać o swoje samopoczucie, zwłaszcza teraz, kiedy spodziewa się dziecka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3o3jxg

Podziel się opinią

Share
d3o3jxg
d3o3jxg