Trwa ładowanie...

Zwieger - Nowoczesne rozwiązania w kuchni

Smartfony pełniące rolę osobistego asystenta, inteligentne lodówki i pralki, zegarki smart czy popularna ostatnio sztuczna inteligencja, obecnie nie dziwią już praktycznie nikogo. Ale czy na hasło ‘nowoczesne technologie’ w głowie, rysuje Ci się obraz naczyń kuchennych? Pewnie nie, a przecież rozwój na przestrzeni ostatnich lat nie ominął tej dziedziny życia - wręcz przeciwnie!

Materiał sponsorowany przez Zwieger
 Produkty Zwieger Produkty ZwiegerŹródło: materiały partnera
drxqkqi
drxqkqi

Co więc, jeśli powiemy Wam, że istnieją technologie, które spowodują, że codzienne gotowanie stanie się szybsze, prostsze i bardziej efektywne? I to wszystko bez świecących diod, bateryjek, bluetooth i zbędnych małych ekranów, na których i tak nic nie widać. W tym artykule poznasz nowoczesne technologie stworzone z myślą o użyteczności, które zdecydowanie sprawdzą się w Twojej kuchni.

Izolacja spowodowana pandemią Covid-19 pozwoliła wielu osobom odkryć w sobie żyłkę kucharza i pokazała, że gotowanie w domu ma sens i nie tylko jest świetną rozrywką, ale również znakomitym powodem do spotkań z bliskimi. Starając się osiągać jak najlepsze efekty nie możemy zapomnieć, że bez odpowiednich narzędzi nie będzie to łatwe zadanie. Na co dzień pewnie nie myślisz o tym jak jakość naczyń kuchennych wpływa na twoje życie ale uwierz nam - spróbujesz, poczujesz różnicę!

Gdzie to schować?

Pewnie każdy, kto nie jest świeżo po remoncie kuchni, jest w stanie utożsamić się z bolączką domowych kucharzy - odwiecznym brakiem miejsca na kolejne artykuły wyposażenia. Na szczęście obecna na polskim rynku marka Zwieger znalazła rozwiązanie tego problemu. Wyobraź sobie, że 3 Twoje garnki zajmują miejsce jednego, a Ty możesz swobodnie schować je w miejscu, w którym wcześniej nie byłoby to możliwe. Po prostu - w jednym garnku chowasz pozostałe wraz z pokrywkami. Brzmi ciekawie, prawda? Zestaw garnków z linii Kompact powstał z myślą o małych przestrzeniach, ale forma to nie jedyne co wyróżnia te naczynia na tle konkurencji. Wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 oraz nowa technologia składanych uchwytów FOLD’in, sprawiają, że Kompact idealnie sprawdzą się dla tych, którzy cenią praktyczne i funkcjonalne rozwiązania ale nie akceptują kompromisowej jakości wykonania. Dodatkowo garnki posiadają grube, pięciowarstwowe dno umożliwiające akumulację ciepła i jego równomierne rozprowadzanie. Również dzięki temu idealnie współpracują z kuchenkami indukcyjnymi oraz zapewniają wysoką energooszczędność.

 Zestaw garnków Kompact materiały partnera
Zestaw garnków KompactŹródło: materiały partnera

Jak tu smażyć?

Oprócz gotowania, drugim najpopularniejszym zajęciem w kuchni jest oczywiście smażenie. Wydaje się, że to dość zerojedynkowe działanie i nie ma tu wiele miejsca na innowacje, a jednak. Dostępne w ofercie marki Zwieger patelnie z linii Sensa Thermo posiadają małe ułatwienie, które robi wielką różnicę. Ile razy zdarzyło Ci się położyć produkt na patelnię po czym okazało się, że jej temperatura jest wciąż zbyt niska, a Twoje danie przesiąknęło tłuszczem? Lub wtedy gdy pod wpływem ciepła mięso miało się zamknąć, a położone na zimnej patelni uwolniło płyny i straciło całą soczystość. Wskaźnik gotowości do smażenia ThermoDot® jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz! Dzięki temu, że został zaimplementowany w rączce, gdy jego kolor zmieni się na zielony, masz pewność, że cała Twoja patelnia jest odpowiednio nagrzana, a nie tylko jej środek. W efekcie możesz osiągać idealne efekty za każdym razem. Wykonanie z aluminium tłoczonego na gorąco typu forged, oraz wyjątkowa powłoka R3SISTEK sprawiają, że naczynia z linii Sensa Thermo charakteryzują się wysoką nieprzywieralnością i odpornością na ścieranie.

 Patelnia Sensa Thermo materiały partnera
Patelnia Sensa ThermoŹródło: materiały partnera

Taniej, łatwiej… i bez podgrzewania?

Czy kiedykolwiek spotkała Cię sytuacja, w której martwisz się o stan, w jakim zastaniesz swoją kuchnię, bo Twoje dziecko musi samodzielnie odgrzać sobie posiłek? Albo chcesz przygotować się wcześniej do przyjęcia gości, ale jednocześnie nie spędzać później mnóstwa czasu odgrzewając dania? A może po prostu lubisz potrawy wolno gotowane, a w Twojej kuchni nie ma miejsca na kolejne małe AGD? Jeśli, na któreś z tych pytań padła twierdząca odpowiedź, to ThermoPot marki Zwieger jest właśnie dla Ciebie. Nowatorski system konstrukcyjny oraz zaimplementowana izolacja próżniowa - na podobieństwo tej w termosie - czynią z tego garnka innowacyjne naczynie, które pozwala zaoszczędzić czas i przede wszystkim energię. Po osiągnięciu pożądanej temperatury możesz kontynuować gotowanie na najmniejszej mocy kuchenki, bo garnek nie oddaje ciepła tak jak tradycyjny, a po przygotowaniu potrawy cieszyć się ciepłym posiłkiem nawet do 6 godzin po zdjęciu z palnika! W efekcie do tej samej czynności możesz zużyć nawet 50% mniej energii w porównaniu do typowych garnków.

 Garnek z termoizolacją ThermoPot materiały partnera
Garnek z termoizolacją ThermoPotŹródło: materiały partnera

I Ty możesz być Ekobohaterem

Zostańmy jeszcze na moment przy tematyce oszczędzania energii i ekologii. Warto w tym miejscu zauważyć, że prawdziwe nowoczesne rozwiązania powstają z myślą o neutralności dla środowiska i jego ochronie. Masa odpadów, które jako ludzkość wyprodukowaliśmy do tej pory, stanowi poważne zagrożenie dla planety, dlatego obecnie powinniśmy zwracać większą uwagę na wybory konsumenckie jakich dokonujemy. Jeśli więc szukasz prośrodowiskowych naczyń kuchennych, sprawdź linię ENVIRO dostępną w ofercie marki Zwieger. Materiały wykorzystane przy jej produkcji pochodzą z recyklingu, a co ważne - także w 100% mu podlegają! Dodatkowo dzięki zastosowaniu nieprzywierającej powłoki ceramicznej wolnej od szkodliwych związków i metali ciężkich, ENVIRO sprawdzą się doskonale także dla alergików. Mimo, że kiedyś produkty ekologiczne kojarzyły się ze słabą jakością, to eko naczynia Zwieger są doskonałym przykładem na to, że w obecnych czasach ekologia i bezkompromisowa jakość mogą śmiało iść w parze.

 materiały partnera
Garnki Enviro Źródło: materiały partnera

Więc nie zastanawiaj się, wejdź na zwieger.pl i odkryj te i wiele innych rozwiązań w ofercie marki. Przekonaj się jak nowoczesne rozwiązania zmienią Twoją kuchnię, a co za tym idzie codzienność.

Materiał sponsorowany przez Zwieger
drxqkqi
drxqkqi