Trwa ładowanie...
dzx3mna

Agata Duda na Instagramie. Roześmiana na zdjęciach z domu pomocy społecznej

Na oficjalnym instagramowym koncie Agaty Dudy pojawiły się nowe fotografie pierwszej damy. Żona Andrzeja Dudy odwiedziła podopieczne Domu Pomocy Społecznej w Kiełczewicach Maryjskich.
Share
Agata Duda ma konto na Instagramie
Agata Duda ma konto na InstagramieŹródło: ONS
dzx3mna

Agata Duda nawet w mediach społecznościowych ogranicza się do publikowania zdjęć z lakonicznymi podpisami. Pierwsza dama, która tuż przed wyborami prezydenckimi założyła oficjalny profil na Instagramie, chyba nie ma świadomości, że to medium przeznaczone nie tylko do publikowania ładnych fotografii. Główną wartością publikowanych treści są, no właśnie - treści.

Agata Duda dalej milczy

Agata Duda jednak konsekwentnie milczy. Czy to w przestrzeni publicznej, czy w mediach społecznościowych. Na podstawie zdjęć możemy jednak wnioskować, że żona prezydenta Andrzeja Dudy doskonale bawiła się w domu pomocy społecznej dla dziewcząt i kobiet z niepełnosprawnością intelektualną w Kiełczewicach Maryjskich. Roześmiana pozowała z podopiecznymi placówki w trakcie rozmów i wystąpień, które wyglądały na akademie.

Szkoda, że przy okazji nie wspomniała, jak wygląda sytuacja kobiet z niepełnosprawnościami, które nie mogą liczyć na wsparcie socjalne. Mogłaby opowiedzieć o problemach, z jakimi borykają się rodzice dorosłych niepełnosprawnych, o braku dostępu do rehabilitantów, o trudnej sytuacji finansowej czy nawet - o fizycznym i psychicznym zmęczeniu opiekunów. No cóż, taka treść wymagałaby mniej roześmianych kadrów.

dzx3mna

Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzx3mna

Podziel się opinią

Share
dzx3mna
dzx3mna