Trwa ładowanie...
d1k9um7
Moda

Aleksandra Dobrzyń Miss Polski Wirtualnej Polski 2016

Tytuł Miss Polski Wirtualnej Polski 2016 trafił do Aleksandry Dobrzyń. 18-latka z Przerośli pokonała w naszym plebiscycie 24. finalistki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Dobrzyń Miss Polski Wirtualnej Polski 2016
(ONS.pl)
d1k9um7

O tytuł najpiękniejszej Polki starały się 24. kandydatki. Korona Miss Polski 2016 trafiła do Pauliny Maziarz. Z kolei w plebiscycie Wirtualnej Polski internauci uznali, że wygrana należy się Aleksandrze Dobrzyń.

Zdobywczyni tytułu odebrała gratulacje od Małgorzaty Ohme, Dyrektor Programowej Obszaru Lifestyle w Wirtualnej Polsce.

Fundatorem nagrody dla Miss Polski Wirtualnej Polski 2016 jest portal wakacje.pl, laureatka otrzymała voucher o wartości 5.000 złotych.

d1k9um7

18-letnia Aleksandra ma 173 cm wzrostu. Pochodzi z Przerośli, małej miejscowości położonej na Suwalszczyźnie. Obecnie uczy się w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku na kierunku Hotelarstwo.

Jedną z jej największych pasji są podróże, a oprócz nich interesuje się również fotomodelingiem i fotografią. Uwielbia aktywny tryb życia, a na liście jej ulubionych dyscyplin sportowych znajdują się siatkówka, pływanie i jazda rowerem. Nasza laureatka podkreśla również, że to, co jest dla niej najważniejsze w życiu, to jej bliscy.

W zeszłym roku zdobywczynią wyróżnienia została Aleksandra Olszewska.

Wybory Miss Polski mają ugruntowaną pozycję w świecie mody, biznesu i mediów. Grupa WP objęła nad nimi patronat, a w serwisie WP Kobieta powstała specjalna sekcja dedykowana kandydatkom na najpiękniejszą Polkę.

Na drugim miejscu, w tegorocznym plebiscycie Wirtualnej Polski, znalazła się Agata Chrośniak, a trzecie miejsce należało do Sandry Ciesielskiej.
Zobacz wynki głosowania.

Materiał prasowy

Get the look

d1k9um7

Podziel się opinią

Share

d1k9um7

d1k9um7