GwiazdyAnna Głogowska jest w związku z Mikołajem Roznerskim? Oto jej komentarz

Anna Głogowska jest w związku z Mikołajem Roznerskim? Oto jej komentarz

Plotki o związku Anny Głogowskiej i Mikołaja Roznerskiego nie ustają
Plotki o związku Anny Głogowskiej i Mikołaja Roznerskiego nie ustają
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA, Niemiec, Podlewski

22.03.2022 17:00, aktual.: 23.03.2022 08:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska są od niedawna tematem plotek w mediach. Wszystko ze względu na ich domniemany związek, o który wypytują dziennikarze. Jak na razie żadne z nich nie potwierdziło charakteru ich relacji. Ostatnio głos na ten temat zabrała Anna Głogowska.

Plotki o związku Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej rozpalają media już od tygodni. Spekulacje na temat związku aktora znanego z "M jak miłość" i tancerki, która wygrała 13. edycję "Tańca z gwiazdami", pojawiają się regularnie w różnych tytułach.

Jak informował "Dobry Tydzień", rzekomi zakochani mieli wybrać się razem do Paryża. "Sprawiła, że mocniej zabiło mu serce. Mikołaj nie pozuje do fotografii, chcąc chronić prywatność wybranki i jej córki. Na randce w Paryżu wypatrzyli go jednak internauci. "Zapytajcie jej i osób z jej otoczenia, jaka jest prawda" – pisze jedna z fanek. Inna potwierdza, że widziała zakochanych w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości" - czytamy w tygodniku.

Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski są razem? Nie ma potwierdzenia

Jak do tej pory Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska nie potwierdzili ani nie zdementowali tych doniesień. Jedyny komentarz, jaki wydał aktor na temat rewelacji "Dobrego Tygodnia", to zdanie: "Moje serce jest zajęte przez mojego synka".

Tym razem – w podobnym tonie - głos zabrała Głogowska, zapytana przez dziennikarza magazynu "Party". "Nie mogę pomóc żadnej redakcji w tym temacie" - odpowiedziała wymijająco Głogowska redakcji "Party".

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Jak wygląda ich relacja?

Wcześniej "Party" powoływało się też na informatora z otoczenia Roznerskiego, który podkreślał, że dyskrecja na temat związku miałaby być spowodowana troską o uczucia byłej partnerki Roznerskiego – Adriany Kalskiej.

"Może i jest kochliwy, ale jednego nie można mu odmówić: na pewno bardzo szanuje Adę. To trudne, gdy kilka tygodni po rozstaniu czytasz w internecie, że on znowu jest szczęśliwy z inną" - podkreślił informator magazynu.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli parą przez cztery lata, jednak rozstali się na początku 2022 roku. Wydali wtedy wspólne oświadczenie, w którym napisali, że ich relacja się rozpadła. Mimo to obydwoje nadal grali razem na planie "M jak miłość", spotkali się także na deskach Teatru Pozytywnego w sztuce "Boeing, boeing".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także