ModaAnna Lewandowska w długim płaszczu na jesień. To najgorętszy trend

Anna Lewandowska w długim płaszczu na jesień. To najgorętszy trend

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Źródło zdjęć: © ONS.pl
16.10.2020 15:15

Anna Lewandowska pokazała swój ostatni nabytek. To płaszcz na jesień 2020 w kolorze szarym. Decydując się na taki sam fason, jak ma sportsmenka, będzie nam z pewnością ciepło. Co więcej, taki model wpisuje się w najgorętsze trendy tego sezonu.

Anna Lewandowska prezentuje się zazwyczaj w sportowych ubraniach. Na swoim profilu na Instagramie publikuje też propozycje stylizacji typowo kobiecych. Wyraźnie widać, że ukochała jesienne płaszcze. Co jakiś czas prezentuje się w ovesizowych modelach. Taki krój pasuje każdej kobiecie.

Płaszcz na jesień 2020 – wybór Anny Lewandowskiej

Gdy pogoda nie rozpieszcza, warto otulić się ciepłym płaszczem. Dodatkowo, jeśli jest długi, ochroni nas przed wiatrem. Jednak czy taki model jest wygodny? Z pewnością, jak zestawi się go ze sportowymi butami. Taką też stylizację zaprezentowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Lewandowska.

Szary, długi płaszcz Anny Lewandowskiej jest rewelacyjny. Sięga dosłownie do kostek. Do niego Lewa włożyła luźne jeansy i sportowe obuwie. Ten klasyczny płaszcz pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Znakomicie będzie wyglądał do szpilek lub butów typu martensy. Zmieniając obuwie, zmieniamy całkowicie wydźwięk swojej stylówki. Anna Lewandowska nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Teraz stawia na bardziej nowojorski styl. Wygodne buty i elegancki płaszcz to zestawienie idealne dla kobiet żyjących w biegu.

Płaszcz na jesień 2020

Jakiś czas temu Anna Lewandowska pokazała się w oversizowym płaszczu w kratę, przypominającym koszulę flanelową. Influencerka opublikowała też stylizację w karmelowym okryciu. Zdecydowanie sportsmenka gustuje w prostych kreacjach. Widać, że lubi też wygodę i komfort.

Anna Lewandowska w efektownym płaszczu na jesień 2020
Anna Lewandowska w efektownym płaszczu na jesień 2020© Instagram
Źródło artykułu:WP Kobieta