ycipk-3bujr1

Awokado z mniejszą zawartością tłuszczu? To możliwe!

Jest smaczne, potrafi nasycić i obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi. Od niedawna awokado święci triumfy i zdobywa serca kolejnych osób na całym świecie. Okazuje się, że jedzenie jednego owocu dziennie zapewnia organizmowi odpowiednią ilość potasu, a także pomaga zmniejszyć ilość złego cholesterolu. Wiele osób rezygnuje z awokado, ponieważ jest dość kaloryczne. A gdyby posiadało mniejszą ilość tłuszczu niż standardowe? Okazuje się, że to możliwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niezwykłe właściwości awokado.
Niezwykłe właściwości awokado. (Shutterstock.com)
ycipk-3bujr1

Jedna z hiszpańskich firm stworzyła awokado w wersji light. Zawiera ono aż 30 procent tłuszczu mniej niż standardowy owoc. A tym samym stanowi świetną alternatywę dla każdego, kto pokochał awokado i nie może się oprzeć jedzeniu go w dużych ilościach. Ta wersja odpowiednia jest także dla osób na diecie oraz wyjątkowo dbających o swoje zdrowie.

Jedną z cudownych właściwości awokado light jest także fakt, że owoc ten jest bardziej soczysty i dużo wolniej dojrzewa, a tym samym wolniej brązowieje. Niestety jest jeden haczyk – to awokado dostępne jest na razie wyłącznie w Hiszpanii. Jednak sytuacja ta może się bardzo szybko zmienić, gdyż zyskało ono już ogromne grono fanów w mediach społecznościowych. Być może niebawem pojawi się też w kolejnych krajach.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-3bujr1

Dietetycy radzą, aby jeść maksymalnie 0,5 standardowego awokado dziennie – mimo zdrowotnych właściwości, ma ono w sobie dużo tłuszczu. W przypadku owocu w wersji light, będzie można zjeść go więcej.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3bujr1

ycipk-3bujr1
ycipk-3bujr1