Trwa ładowanie...

Biały Dom wypowiada wojnę agresji na tle seksualnym

Antyseksistowski film z wypowiedziami prezydenta Baracka Obamy, Daniela Craiga czy Benicia Del Toro został wyprodukowany przez Biały Dom. Wideo nosi sugestywny tytuł" "Jeden to już za dużo" ("1 is 2 Many")

Share
Biały Dom wypowiada wojnę agresji na tle seksualnym
Źródło: 3gracje.wrzuta.pl
d42k2x8

Film nagłaśniający problem agresji na tle seksualnym z wypowiedziami prezydenta Baracka Obamy, Daniela Craiga czy Benicia Del Toro został wyprodukowany przez Biały Dom. Wideo nosi sugestywny tytuł" "Jeden to już za dużo" ("1 is 2 Many").

"Mamy problem. I potrzebujemy twojej pomocy" - rozpoczyna wypowiedź Benicio Del Toro. - "To się dzieje w kampusach uniwersyteckich, w barach, na imprezach, a nawet w liceach. Dotyka to nasze siostry, nasze córki i nasze żony. Mowa o napaści na tle seksualnym".

d42k2x8

Kampania społeczna zwrócona jest bezpośrednio do mężczyzn, wykorzystując znane postaci ze świata polityki oraz show-biznesu. "Nie chcę być częścią problemu. Chcę być częścią jego rozwiązania" - podsumowuje intencje twórców jeden z bohaterów wideo.

Biały Dom opublikował komentarz do filmu, jako że spotkał się on z wielkim zainteresowanie. (na Youtubie obejrzało go już ponad 1,5 mln internautów). Nagłośnienie problemu przemocy wobec kobiet poprzez napaść seksualną, napastowanie seksualne czy seksistowskie uwagi pod ich adresem, będzie priorytetem dla działaczy społecznych w Stanach Zjednoczonych.

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

d42k2x8

Podziel się opinią

Share
d42k2x8
d42k2x8