Trwa ładowanie...
d4c1d6e

Blanka Lipińska pokazała łazienkę. Wystrój wnętrza zaskakuje

Lipińska nie poszła śladem innych celebrytów i wbrew panującej modzie, zdecydowała się na bardzo prosty wystrój łazienki. Choć bez wątpienia stać ją na luksusy, jej wnętrze niczym nie różni się od łazienki zwykłego Kowalskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widać, że Blanka Lipińska w wystoju wnętrz kieruje się zasadą: "im prościej, tym lepiej"
Widać, że Blanka Lipińska w wystoju wnętrz kieruje się zasadą: "im prościej, tym lepiej" (ONS.pl)
d4c1d6e

Blanka Lipińska dzięki serii książek nazywanych "polską wersją Greya" błyskawicznie awansowała do pierwszej ligi celebrytów. Saga przyniosła jej nie tylko ogromną sławę, ale i wielkie pieniądze, a Lipińska doczekała się nawet ekranizacji pierwszej części swojej powieści. Mogłoby się wydawać, że autorka kontrowersyjnych bestsellerów mieszka w luksusach. Tymczasem jej łazienka zaskakuje prostotą.

Lipińska podzieliła się na Insta Story krótkim video z łazienki. Mimo że nie możemy zobaczyć całego wnętrza, nawet jego część zaskakuje skromnością. Nowoczesna łazienka utrzymana w neutralnych beżowych odcieniach, znacząco odbiega od luksusowych, urządzonych z przepychem wnętrz innych celebrytów.

d4c1d6e

Lipińska zdecydowała się na minimalizm, stawiając na prostą kabinę prysznicową i klasyczną deszczownicę. Obok prysznica próżno szukać półek, a Lipińska tak jak wielu Polaków kosmetyki trzyma po prostu w kabinie. Lustro, tak jak i cała łazienka pozbawione jest zbędnych udziwnień i ozdobników – celebrytka wybrała bowiem model bez ramy. Po Lipińskiej spodziewalibyśmy się większego przepychu, tymczasem jej łazienka przypomina łazienkę zwykłego Kowalskiego.

Blanka Lipińska znów zaskoczyła Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

W Holandii walczą o prawa "sexworkerów". Polskie prostytutki z tego kpią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4c1d6e

Podziel się opinią

Share

d4c1d6e

d4c1d6e