Blisko ludziBorys Szyc przyjął wyzwanie. "O niektórych zdjęciach chciałoby się zapomnieć"

Borys Szyc przyjął wyzwanie. "O niektórych zdjęciach chciałoby się zapomnieć"

Borys Szyc przyjął wyzwanie. "O niektórych zdjęciach chciałoby się zapomnieć"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
23.03.2020 07:54, aktualizacja: 23.03.2020 10:21

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiła się nowa aktywność. Internauci zamieszczają na swoich profilach fotografie z dzieciństwa. Posty ze starymi zdjęciami okraszane są podpisem: "wyzwanie przyjęte". Borys Szyc poszedł jednak o krok dalej. Zobaczcie sami.

Borys Szyc na swoim instagramowym profilu udostępnił serię zdjęć. Jednak nie są to typowe fotografie z dzieciństwa, a te z początków jego kariery. Pozuje na nich z ludźmi ze świata show-biznesu. Po kolei widzimy – Karolinę Gruszkę, Marcina Prokopa, Kubę Wojewódzkiego, Magdalenę Cielecką, Kayah, Marcina Dorocińskiego, Roberta Więckiewicza, Tomasza Borkowskiego czy Maję Ostaszewską. Dzięki Szycowi możemy przypomnieć sobie, jak wyglądali i zobaczyć, że w przypadku wielu czas wpłynął zdecydowanie na korzyść.

Borys Szyc dołączył do wyzwania

Dodatkowo aktor nawiązał w opisie do kwarantanny i zachęcił, by w obliczu pandemii koronawirusa nie wychodzić z mieszkań."'Time is a trick', jak mawiał Prince. O niektórych zdjęciach chciałoby się zapomnieć, a z drugiej strony... Dawno się tak nie uśmiałem. Pozdrawiam wszystkich z czasów, kiedy można było swobodnie przebywać wśród ludzi, a nawet się przytulać. A tymczasem zostańcie w domach i bądźcie zdrowi" – oznajmił.

Justyna Nagłowska spodziewa się dziecka

Borys Szyc i Justyna Nagłowska lada dzień mają zostać rodzicami. Wybrali już nawet imię dla chłopca – Henio. Kobiecie przyszło rodzić w trudnym momencie. Aktor miał towarzyszyć jej podczas porodu, ale z powodu koronawirusa nie będzie to możliwe. "Skupiam się teraz tylko na tym, żeby mój synek przyszedł na świat zdrowy i żebyśmy dotarli bezpiecznie do domu" – napisała ciężarna w mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta