GwiazdyCo Maciej Dowbor sądzi o Reni Jusis?

Co Maciej Dowbor sądzi o Reni Jusis?

Co Maciej Dowbor sądzi o Reni Jusis?
Źródło zdjęć: © Polsat
17.07.2006 15:36, aktualizacja: 20.07.2006 08:56

Maciej Dowbor był jedną z najbarwniejszych postaci festiwalu TOPtrendy 2006. Wcielił się nie tylko w rolę prezentera, a także zaprezentował swój talent wokalny.

Jak Pan ocenia swój debiut artystyczny na TOP Trendach? Kto namówił Pana do śpiewania?

Pomysł narodził się po programie "Show Time", w którym zresztą również Wirtualna Polska miała swój udział. Stwierdziliśmy, że połączenie prowadzenia koncertu z występem muzycznym to pomysł dosyć niekonwencjonalny i rzadki. Namówił mnie do tego Pan Pawica, który jest reżyserem całego festiwalu Top Trendy. Mam nadzieję, że ludziom się podobało i było ok.

A przed czym miał Pan większą tremę? Na pewno przed występem stricte muzycznym?

Oczywiście, że przed występem muzycznym. Prowadzenie programów, koncertów oraz różnego rodzaju imprez to dla mnie sytuacja naturalna. Natomiast występ artystyczny, w którym biorą udział najwięksi profesjonaliści, to zupełnie co innego. Miałem już okazję trochę się z tym zapoznać podczas programu Show Time, jednak tam wszyscy byli amatorami. Tutaj natomiast występowałem wraz z zawodowcami, których płyty sprzedają się najlepiej w Polsce i nie oszukujmy się - mieli nieporównywalnie większe doświadczenie, świetnie ustawione głosy. Ja jestem muzycznym amatorem. Ogólnie dla człowieka, który nie śpiewa na co dzień, występ na koncercie Top to duże wyzwanie.

A jak się Panu pracowało z Reni Jusis?

Reni była rewelacyjna, była sobą - naturalna, nie udawała nikogo innego i myślę, że między innymi w tym tkwi wielki sukces naszego wspólnego prowadzenia, a poniekąd i koncertu. Bo chyba dzisiaj nikt nie może powiedzieć, że koncert nie był fajny - był, dynamiczny, poza tym wystąpili świetni artyści, panowała żywiołowa atmosfera. Reni była wspaniała, zresztą od dawna znamy się prywatnie, a teraz, przy okazji koncertu poznaliśmy się jeszcze lepiej, wręcz się trochę zakumplowaliśmy. Ja stararałem się wydobyć wszystkie jej atuty, a ona sama była bardzo wdzięczna w tym co robi. Wspieraliśmy się nawzajem... A poza tym Reni miała takie kreacje, że mózg staje! Mężczyznom na pewno zawróciła w glowach...?

Zwłaszcza swoją perfekcyjną talią...

A jak Pana plany na wakacje?

Za kilka dni jedziemy do Stambułu, gdyż przygotowuję program wraz z jednym najlepszych na świecie akorobatów powietrznych, właśnie z okazji tego programu byłem już między innymi w Berlinie, następnie jadę do Stanów Zjednoczonych i Australii, więc jestem zajęty w tym sezonie. Mam nadzieję, że w wolnej chwili uda mi się wyskoczyć na Mazury - bardzo by mi się to przydało.

Dziękuję serdecznie za poświęcony czas.

Również dziękuję i pozdrawiam.

Przypomnijmy, że partnerką życiową Macieja Dowbora, jest znana z serialu "M jak Miłość" - Joanna Koroniewska. Towarzyszyła Maciejowi podczas festiwalu TOPtrendy, w wolnych chwilach przechadzali się po sopockich plażach.

Źródło artykułu:WP Kobieta