Trwa ładowanie...

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Gwiazda wymaga nieustannej opieki

Jedna z największych polskich gwiazd jeszcze kilka lat temu brylowała na salonach i z wdziękiem jurorowała w "Tańcu z gwiazdami". Teraz niemal całkowicie zniknęła z ekranów. Jaki jest aktualny stan zdrowia legendy polskiego kina?

Co się dzieje z Beata Tyszkiewicz?Co się dzieje z Beata Tyszkiewicz?Źródło: fot. AKPA, fot: AKPA
d1cde2n
d1cde2n

Gracja, elegancja i inteligencja - Beata Tyszkiewicz to największa dama polskiego show-biznesu. Niestety, kilka lat temu ikona całkowicie wycofała się z życia publicznego. Powodem były coraz poważniejsze problemy zdrowotne. Aktorka przeszła zawał, po którym nie wróciła już do pełni sił. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie możemy się spodziewać powrotu artystki na mały ekran. Jak zdradza jej córka, wkrótce Beata Tyszkiewicz będzie wymagała nieustannej opieki.

W jakim stanie jest Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz przestała pokazywać się publicznie, ponieważ chce zapisać się w pamięci widzów w swojej najlepszej formie. 

- Ma to związek z szacunkiem, jakim mama darzy swoich widzów. Czuje się słabsza i nie chce swoją słabością obarczać innych - mówi jej córka, Karolina Wajda w rozmowie z "Na żywo".

d1cde2n

Choć aktorka jest coraz słabsza, nie chce przeprowadzić się do córki. Karolina Wajda jest więc zmuszona codziennie dojeżdżać do mamy.

- Do końca roku przeprowadzę się do mamy. Robię to dla niej, bo wiem, że najlepiej czuje się wśród najbliższych - mówi córka gwiazdy.

Beata Tyszkiewicz dwa lata temu przeszła zawał

Aktorka całe życie paliła papierosy. Dwa lata temu jej organizm wystawił jej za to rachunek. Gwiazda przeszła zawał, po którym jej stan tak bardzo się pogorszył, że zrezygnowała z obecności w mediach. Beata Tyszkiewicz przyznała wówczas, że jest w słabej formie. - Nie jest tak, jakbym sobie tego życzyła. Czuję się jeszcze niespecjalnie. Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy - mówiła.

d1cde2n

Wszyscy liczyli jednak na to, że gwieździe uda się jeszcze wrócić do telewizji. Póki co jednak nic tego nie zapowiada.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Beata Tyszkiewicz: na przyjęcia zabieram ze sobą piersióweczkę

d1cde2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cde2n