Trwa ładowanie...
du5qpzh
Informacja prasowa

Co słychać u Miss Polski?

Magdalena Bieńkowska z Mikołajek koronę Miss Polski 2015 zdobyła 6 grudnia ubiegłego roku podczas uroczystej gali finałowej zorganizowanej w Krynicy – Zdrój. Jak zmieniło się życie panującej Najpiękniejszej Polki od dwóch miesięcy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co słychać u Miss Polski?
(mat. prasowy)
du5qpzh

Magdalena Bieńkowska z Mikołajek koronę Miss Polski 2015 zdobyła 6 grudnia ubiegłego roku podczas uroczystej gali finałowej zorganizowanej w Krynicy – Zdrój. Jak zmieniło się życie panującej Najpiękniejszej Polki od dwóch miesięcy? Magda udzieliła już mnóstwo wywiadów w prasie i telewizji, w których w sposób lekki i zabawny potrafiła poradzić sobie nawet z najbardziej trudnymi pytaniami dziennikarzy. Pojawiła się jako gość honorowy na kilku imprezach dobroczynnych, a nawet była księżniczką w jednej z warszawskich podstawówek. Wspierając potrzebujących panująca Miss Polski wystawiła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy unikatowy pierścień Miss Polski, który został kupiony za ponad 4.000 zł.

Co słychać u Miss Polski? (fot. Materiały prasowe)

Obowiązki Miss to oczywiście nie tylko czerwony dywan, ale również sesje fotograficzne, konkursy międzynarodowe. Magda ma już za sobą pierwszą koronacyjną sesję autorstwa młodej łódzkiej fotograf Fiorki (efekty na zdjęciach), w strojach projektantki Violi Piekut, a przed Magdą w najbliższym czasie sesje modowe i reklamowe. Trzymamy kciuki za sukces Miss Polski. Magdaleny Bieńkowskiej.

du5qpzh

Podziel się opinią

Share

du5qpzh

du5qpzh