Codzienne zmagania kobiet zostały docenione

Codzienne zmagania kobiet zostały docenione
Źródło zdjęć: © 123RF

14.04.2016 15:29, aktual.: 14.04.2016 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mówi się, że kobiety to słabsza płeć… Warto jednak zastanowić się, czy to prawda. Przecież to kobiety niejednokrotnie udowadniały swoją siłę i charyzmę. Dodatkowo bardzo często są wzorowymi matkami i cudownymi żonami. Firma KiK udowadnia więc, że kobiety wbrew utartemu stwierdzeniu, wcale słabsze nie są. Pokazuje to poprzez konkurs „Kobieta Roku”, który cieszy się coraz większą popularnością.

Plebiscyt od początku intryguje atrakcyjną i niewątpliwie niebanalną formą. Dlaczego? Jego celem jest odkrycie wyjątkowości kobiet, tym razem nie ze względu na wygląd, ale przede wszystkim codzienne osiągnięcia, postawy, cechy charakteru i osobowość. Kobieta Roku nie musi być boginią pod każdym względem – ma to być osoba przede wszystkim dbająca o najbliższych oraz zaangażowana w działania społeczne, posiadająca pasję. Nasuwa się więc pytanie: „Jak zostanie wyłoniona Kobieta Roku?”. Odpowiedź jest prosta – przez internautów. To oni oddają głosy na kandydatki, które wypełniły wcześniej formularz zgłoszeniowy.

Konkurs rozpoczął się wraz z Dniem wszystkich Kobiet, czyli 8 marca i będzie trwał do stycznia 2017 r. W tym czasie, każdego miesiąca wybierana będzie faworytka z największą ilością głosów, która otrzyma nagrodę 2.000 zł. 11 wyłonionych w trakcie trwania plebiscytu kandydatek przejdzie do Wielkiego Finału, w którym do wygrania będzie aż 20.000 zł. Pierwszą, marcową edycję wygrała Pani Karolina Dudzińska znana bardziej jako eloMama. To warszawska blogerka, która zaraża pozytywną energią i ciekawymi przepisami kulinarnymi – co ważniejsze nie tylko dla dzieci!

Jak wspomina sam Mariusz Kulik, dyrektor generalny KiK „To kolejne działanie prospołeczne firmy KiK. Po dwóch latach akcji „Z pasji do piłki…” i wspierania młodych talentów postanowiliśmy skierować naszą uwagę również w stronę płci pięknej. Wierzymy, że będzie to jeden z ważniejszych plebiscytów tego typu i chcemy uczynić wszystko, aby każda Polka wyczekiwała jego kolejnej edycji. Pragniemy docenić codzienne zmagania kobiet, ich małe i większe sukcesy oraz wszelkie cechy charakteru, czyli wszystko to, co czyni je naprawdę wyjątkowymi. Zależy nam także, żeby to internauci wskazali swoje faworytki, a nie specjalistyczne Jury. Chcemy pokazać, że Kobietą Roku nie musi być celebrytka, czy kobieta ze świata biznesu, ale może być nią wzorowa żona albo nauczycielka z pobliskiej szkoły.”

O konkursie można dowiedzieć się więcej z wszelkich możliwych mediów – telewizji , radia oraz Internetu. Warto też śledzić na bieżąco jego przebieg oraz szczegółowo zapoznać się z jego formułą - wszystkie informacje dostępne na stronie www.kik-kobietaroku.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także