GwiazdyDoda i Radek znowu razem?

Doda i Radek znowu razem?

Doda i Radek znowu razem?
Źródło zdjęć: © AKPA

14.06.2007 10:10, aktual.: 14.06.2007 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo zapowiedzi o rozstaniu, Doda i Radosław Majdan spędzają ze sobą mnóstwo czasu - wspólnie robią zakupy, jedzą kolacje, obdarowują się prezentami i wspólnie... mieszkają. Czy ich rozwód miał być chwytem reklamowym?

Mimo zapowiedzi o rozstaniu, Doda i Radosław Majdan spędzają ze sobą mnóstwo czasu - wspólnie robią zakupy, jedzą kolacje, obdarowują się prezentami i wspólnie... mieszkają. Czy szumna zapowiedź rozwodu była tylko chwytem reklamowym?

Od kilku tygodni plotkarskie gazet i serwisy donoszą, że Doda i Radziu spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Widywani są wszędzie - na zakupach, w restauracjach, kinach i nie ukrywają swojej zażyłości. Parokrotnie przyłapano ich też na pocałunkach i widziano Radka, jak podjeżdżał pod dom Dody z bukietami kwiatów.

Wszyscy są więc zgodni - to nie jest para, która się rozwodzi.

Ostatnio Radek potwierdził też, że chciałby wrócić do Dody, ale wielu zastanawia się czy on od niej w ogóle odszedł. Skoro kariera Dody, po rozstaniu z zespołem Virgin lekko siadła i piosenkarka daje koncerty w "ogólnikach", to rozwód byłby świetnym chwytem marketingowym, równie dobrym jak "kolejna szansa dla Radzia"...

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także