Blisko ludziDominika Kulczyk o swoich inwestycjach. Powiedziała, czym kierowała się przy zakupie willi

Dominika Kulczyk o swoich inwestycjach. Powiedziała, czym kierowała się przy zakupie willi

Dominika Kulczyk o swoich inwestycjach. Powiedziała, czym kierowała się przy zakupie willi
Źródło zdjęć: © ONS
06.03.2020 15:42, aktualizacja: 06.03.2020 16:54

Dominika Kulczyk jest najbogatszą Polką. Bizneswoman bardzo ciężko pracuje na pomnożenie swojego majątku, ale nie boi się angażować w projekty, które nie zawsze przynoszą zysk. Niedawno Dominika Kulczyk pochwaliła się zakupem willi za 300 milionów złotych. Powiedziała, czym się kierowała przy tej decyzji.

Według rankingu Forbsa, Dominika Kulczyk, jest najbogatszą Polką. W "wyścigu" wyprzedziła nawet swojego brata, który również stara się pomnożyć swój spadek po ojcu. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że kobieta kupiła wille w pobliżu pałacu Buckingham za zawrotną sumę 300 milionów złotych.

Dominika Kulczyk o swoich inwestycjach

Inwestorka tłumaczy, że nie była to zachcianka, a przemyślana decyzja. "Jestem inwestorem. Wiele rzeczy, które robię, to są – mam nadzieję – rzeczy, które są rozsądnym wyborem inwestorskim" – tłumaczyła w rozmowie z "Jastrząb post".

Dominika Kulczyk stara się rozwijać i mnożyć swój majątek, ale lubi też angażować się w akcje charytatywne. Stworzyła fundację, która ma pomagać dziewczynkom na całym świecie. Chce zapewnić im możliwość edukacji oraz stara się, żeby nie dotknęło ich ubóstwo menstruacyjne.

Niedawno zaangażowała się również w produkcję filmu Jana Komasy pod tytułem "Sala samobójców. Hejter". Inwestorka tłumaczy, że chce mieć swój udział w tworzeniu i rozwijaniu kultury w Polsce. "To, że jest się częścią tak pięknej przygody i czegoś, co świat podbija i coś, jeśli chodzi o polski film, staje się ważnym elementem świata kultury, świata społecznego, ale też świata biznesu. Jestem w tym. Jestem dlatego też, że w to po prostu wierzę" – mówiła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta