Trwa ładowanie...

Dowbor i Szelągowska poprowadzą razem program? Jest komentarz

Katarzyna Dowbor oraz Dorota Szelągowska prowadzą dwa oddzielne programy o podobnej tematyce na konkurencyjnych stacjach telewizyjnych. Czy panie mogłyby razem stworzyć wspólną produkcję? Do sprawy odniosła się prowadząca "Naszego nowego domu".

Katarzyna Dowbor połączy siły z Dorotą Szelągowską? Katarzyna Dowbor połączy siły z Dorotą Szelągowską? Źródło: AKPA, fot: AKPA
dgdig6b
dgdig6b

Zarówno Katarzyna Dowbor, jak i Dorota Szelągowska, dzięki prowadzeniu programom związanych z remontami, pomogły już niejednej rodzinie. Panie przyznają, że wspieranie innych jest dla nich bardzo ważną częścią działalności. Obie produkcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Katarzyna Dowbor niedawno udzieliła komentarza portalowi JastrząbPost. Była dziennikarka przyznała, że chętnie ogląda program Szelągowskiej.

Prowadząca "Nasz nowy dom" o konkurencyjnym programie innej stacji

Dowbor przyznała, że ogląda mnóstwo różnych programów, które związane są z urządzaniem wnętrz oraz dizajnem - dzięki temu gromadzi więcej inspiracji.

- Lubię wiedzieć, co się dzieje. Ja w ogóle sama urządzam swój dom, bez architekta. To jest moja pasja. Lubię mieć różne nowe rzeczy, dlatego oglądam też te programy. Cenię i szanuję Dorotę, nie uważam, żeby to była konkurencja. Bardzo fajnie, że coraz więcej takich programów powstaje, bo dzięki temu coraz więcej osób ma nowe domy. Jestem absolutnie przekonana, że dla dobra tych, którzy takich nowych domów potrzebują, takie nowe programy powinny powstawać w każdej telewizji, ja jestem za - wyznała pani Katarzyna.

dgdig6b

Później przed prowadzącą "Nasz nowy dom" zostało postawione pytanie o ewentualną współpracę z Dorotą Szelągowską.

Katarzyna Dowbor i Dorota Szelągowska stworzą zawodowy duet?

Kiedy pojawiło się zagadnienie wspólnej pracy nad np. podobnym projektem, Dowbor musiała rozwiać wszelkie domysły.

- Myślę, że zarówno ja, jak i Dorota nie mamy na to czasu. Ja jestem wiecznie w trasie, wiecznie w drodze, ona tak samo. Ona ma małe dziecko, ja z kolei mam bardzo dużo zwierząt, więc trochę byśmy chciały pomieszkać, podejrzewam - zauważyła.

dgdig6b

Z całą pewnością, jeśli taki projekt miałby jednak powstać, przyciągnąłby uwagę wielu widzów i fanów obu prowadzących.

Dowbor o 'Naszym nowym domu'

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

dgdig6b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgdig6b