Trwa ładowanie...

Fit Lovers - kim są? Ćwiczenia i przepisy Fit Lovers

Fit Lovers to znany duet, który tworzą Mateusz Janusz oraz Pamela Stefanowicz. Oboje są certyfikowanymi trenerami personalnymi i fanami wszelkiej aktywności fizycznej. Zobacz, jak ćwiczą i co jedzą Fit Lovers.
Share
Duet Fit Lovers zaraża coraz więcej osób swoją pasją do aktywnego spędzania czasu.
Duet Fit Lovers zaraża coraz więcej osób swoją pasją do aktywnego spędzania czasu.Źródło: 123RF, Fot: fitlovers
d32xyup

Fit Lovers – kim są?

Fit Lovers to nazwa projektu pary trenerów osobistych, którą współtworzą dwie osoby - Mateusz Janusz oraz Pamela Stefanowicz.

Oprócz pracy i pasji połączyło ich również uczucie. Mateusz i Pamela poznali się, studiując razem na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

d32xyup

Jeśli natomiast chodzi o ich CV – Pamela Stefanowicz jest zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB, mającą na koncie liczne tytuły. Oprócz tego pracuje również jako instruktor fitness, certyfikowany trener personalny oraz instruktor nowoczesnych form gimnastyki.

Druga część duetu, czyli Mateusz Janusz, podobnie jak Pamela także jest zawodnikiem Fitness Mężczyzn Federacji IFBB, a razem ze swoją ukochaną zajmuje się prowadzeniem warsztatów, treningów oraz rozpisywaniem diet swoim podopiecznym.

Poprzez projekt Fit Lovers para chce zmotywować jak największą ilość osób do prowadzenia aktywnego trybu życia, szczególnie podczas ćwiczeń w parach.

Fit Lovers – popularność

Fit Lovers są wyjątkowo aktywni we wszelkich mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, Facebooku czy Snapchacie. Oprócz tego para prowadzi również kanał na YouTube, gdzie publikuje filmy z autorskimi treningami, przepisami na potrawy, momentami z życia prywatnego czy wspomnieniami z podróży.

d32xyup

Nie mniej istotny jest również blog Fit Lovers, który ułatwia komunikację z osobami pragnącymi przejść metamorfozę. Co więcej, ostatnim sukcesem Pameli i Mateusza było wydanie książki pt. ''Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers'' w 2017 roku.

Fit Lovers – efekty treningów

Ćwicząc z Fit Lovers możemy znacznie poprawić sylwetkę, a najwięcej treningów znanej fit-pary znajdziemy na ich kanale w serwisie YouTube. Całkowicie za darmo obejrzeć możemy tam materiały z ćwiczeniami na: jędrne pośladki, smukłe nogi, płaski brzuch, silne i smukłe ramiona oraz nauczymy się, jak właściwie napinać mięśnie podczas treningu oraz jak prawidłowo oddychać podczas wykonywania aktywności fizycznej.

Oprócz tego odwiedzający kanał Fit Lovers mogą spróbować osiągnąć konkretny cel w postaci np. szpagatu, stania i chodzenia na rękach, właściwego wykonywania pompek, zredukowania tkanki tłuszczowej czy nauczenia się wykonywania we właściwy sposób ćwiczenia na brzuch określanego jako plank.

d32xyup

Fit Lovers – przepisy

Fit Lovers na śniadanie proponują fit placki.

Do przygotowania placków w stylu Fit Lovers będziemy potrzebować:

  • ok. 4 łyżek gryczanej mąki,
  • 2 jajek,
  • pokrojonej cebuli,
  • banana,
  • połowy łyżeczki cynamonu.
d32xyup

Następnie wszystkie składniki miksujemy w blenderze, uzyskując jednolitą masę, czyli ciasto, z którego przygotujemy placki. W międzyczasie możemy rozgrzać patelnię, rozlewając na jej powierzchni olej kokosowy, aby następnie nałożyć uformowane placki i smażyć je kolejno z jednej i drugiej strony. Tak przygotowaną potrawę możemy podawać, posypując wierzch placuszków cynamonem.

Zobacz też inne przepisy autorstwa Fit Lovers:

d32xyup

Podziel się opinią

Share
d32xyup
d32xyup