Milion złotych zadośćuczynienia dla ofiary księdza pedofila. Justyna Kopińska mówi, co czuła, patrząc w oczy oprawcy
Sąd Najwyższy podjął decyzję ws. kasacji Towarzystwa Chrystusowego do wyroku przyznającego zadośćuczynienie ofierze księdza pedofila. Katarzyna może zatrzymać milion złotych, które jej przyznano. O tym, jak czuje się po usłyszeniu wyroku, opowiedziała nam Justyna Kopińska, autorka reportażu "Ksiądz pedofil odprawia dalej". To w nim opowiedziała historię skrzywdzonej Kasi.