Horoskop dzienny – 1 września Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 1 września
Horoskop dzienny 1 września
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

31.08.2023 21:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na 1 września. Nowy miesiąc, nowy początek. Mimo że to piątek, warto skupić się na planowaniu aktywności, które mają nas doprowadzić do konkretnego celu. To będzie pracowity dzień.

Baran – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Barany wciąż są silnie zmotywowane do działania. Muszą nadrobić straty, których przypadkiem sobie narobiły, gdy niedawno doświadczyły znacznego spadku formy. Przed nimi wciąż wiele pracy, bo jako znak wyjątkowo ambitny, muszą teraz pokazać, na co je naprawdę stać. Wypoczną dopiero, kiedy poczują, że ich zawodowa pozycja została oficjalnie potwierdzona i zabezpieczona.

Byk – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Wraz z początkiem września Byka mogą dopadać melancholijne nastroje. Jego myśli skupione będą wokół tego, co w trakcie tych wakacji przeszło mu koło nosa. Może czegoś nie dopilnował, może sam świadomie zrezygnował z jakiejś aktywności i/lub znajomości, która miała szansę przynieść mu wymierne korzyści. Trudno. Teraz już tego nie naprawi, dlatego powinien skupić się na przyszłości.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Chociaż formalnie wciąż trwa lato, Bliźnięta będą się już martwić nadchodzącą jesienią. Być może mają jakieś mroczne wspomnienia związane z pierwszym września, które negatywnie wpłyną dzisiaj na ich nastawienie. Nie wolno się jednak poddawać tym wrażeniom, ten piątek wciąż jeszcze może być piękny, zodiakalne Bliźnięta muszą tylko zaplanować ciekawe aktywności, które go ubarwią

Rak – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Rak ledwo zauważył, jak i kiedy przeminęły wakacje, teraz się martwi, że jesień uderzy równie niespodziewanie, a on nie zdąży się do niej odpowiednio przygotować. Trochę mu teraz szkoda letniej aury i wspaniałych krajobrazów, których nie zdążył zobaczyć. Na szczęście jeszcze nic straconego, pierwszy weekend września można wykorzystać na wspólne wycieczki ze znajomymi i rodziną.

Lew – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Nastrój Lwa może się dzisiaj pogorszyć, dlatego istotne jest, aby miał przy sobie przyjaciół, którzy dobrze rozumieją jego emocjonalne potrzeby. Osoby spod tego znaku zodiaku muszą czuć się kochane i szanowane. Kwitną, gdy poświęca się im uwagę. Jeśli podczas weekendu Lew nadal będzie się kiepsko czuł, powinien zorganizować jakieś towarzyskie spotkanie, które podniesie go na duchu.

Panna – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Pannie może się nie spodobać to, co ma jej do zaoferowania początek września. Prawdopodobnie otrzyma jakieś dodatkowe obowiązki, za którymi wcale nie tęskniła. Niestety, szefowie właśnie w taki sposób nagradzają najlepszych pracowników – wyznaczając im więcej zadań. Panna nie powinna się jednak martwić, tylko dostrzec w tym szansę, aby się wykazać i może… awansować.

Waga – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Osoby urodzone w znaku Wagi przegapiły koniec wakacji. Były zbyt zajęte, aby zwracać uwagę na takie drobiazgi. Zresztą, tęskniły za końcem upałów, które okazały się dla nich wyczerpujące. W ten piątek postanowią wykorzystać sprzyjającą pogodę i spędzić trochę czasu w towarzystwie sprawdzonych przyjaciół. Czas wyjść na jakiś czas z domowych pieleszy i rozejrzeć się po świecie.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Skorpion może być dzisiaj nie w sosie. Nie wszystkie jego plany powiodły się tak, jak zakładał, a tymczasem kolejny miesiąc dobiegł końca. Osoby urodzone w tym znaku poczują się niecierpliwe, może też powrócić tak dobrze im znana zazdrość. Zamiast poszukać przyczyny niepowodzenia w sobie, mogą starać się ją zrzucić na niesprzyjający los albo złą wolę (klątwę?) płynącą ze strony innych.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Strzelec bardzo czekał na piątek. Ma ochotę odpocząć od pracy i smutnych obowiązków. W jaki sposób to zrobi? Na pewno ma już jakiś plan, jednak pozostaje otwarty na propozycje. Osoby, które nie czują, że dostatecznie wybawiły się podczas wakacji, mogą mieć ochotę na jedno, ostatnie szaleństwo. Jednak nawet podczas beztroskiej zabawy warto zachować odrobinę rozsądku, aby nie uszkodzić siebie i innych.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Praca, praca, praca… Koziorożec nie przejmuje się zbliżającym się powoli weekendem. Pochłonięty swoimi zadaniami będzie próbował za wszelką cenę doprowadzić dzisiaj pewne rzeczy do końca. W domu również nie odpocznie, ponieważ trzeba będzie coś szybko załatwić. Koziorożec będzie robił dobrą minę do złej gry, ale ostatecznie może nie wytrzymać, a jego zmęczenie i frustracja odbiją się na partnerze.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Wodniki związane w jakiś sposób z edukacją mogą dzisiaj odczuwać dreszczyk emocji. Wprawdzie rok szkolny zaczyna się dopiero w poniedziałek, ale z pewnością jest mnóstwo przygotowawczych zadań, które będą dzisiaj zaprzątać ich uwagę. Dla Wodników piątek będzie aktywnym, trochę nerwowym, ale w ostatecznym rachunku bardzo satysfakcjonującym dniem.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 1.09.2023

Większość przedstawicieli Ryb prawdopodobnie nie przepada za początkiem września, ponieważ wywołuje n nieprzyjemne wspomnienia związane ze szkolny rygorem. Jeśli jednak są już dorośli, nie mają się czym martwić. Nikt nie zmusi ich do nauki tego, na co nie mają ochoty. Gwiazdy zalecają jednak, aby stale poszerzać swoje horyzonty. Wkrótce może się to Rybom bardzo przydać.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także