Horoskop dzienny – 17 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 17 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 17 lutego
Horoskop dzienny 17 lutego
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
16.02.2024 11:38

Horoskop dzienny 17 lutego. W sobotę trzeba trzymać nerwy na wodzy. Merkury w kwadraturze z Uranem kusi, aby powiedzieć o kilka słów za dużo – i zawsze tylko złośliwie. Szkoda w taki dzień narobić sobie wrogów.

Baran – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

W taki dzień jak sobota wiele rzeczy może się wysypać. Plany trzeba będzie zmodyfikować, wyjazdy odłożyć. Baran może mieć poważne problemy ze zorganizowaniem się, zawiodą go też osoby, na które bardzo liczył. Na szczęście ten znak nie chowa długo urazy, trzeba mu tylko pozwolić przeżyć negatywne uczucia po swojemu. Pozostawiony na chwilę samemu sobie, powróci zregenerowany i radosny.

Byk – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Podczas dni wolnych od pracy Byki powinny pomyśleć, jak mogą bardziej efektywnie zarządzać swoim czasem i uwagą, aby móc skupić się na tym, co dla nich najważniejsze. Ostatnio ich czas i myśli zdominowały sprawy zawodowe, co wcale im nie służy. Muszą zadbać o swoje zdrowie i pamiętać o odpoczynku. Dzięki temu będą w stanie osiągnąć nie tylko większą produktywność, ale i osobiste zadowolenie.

Bliźnięta – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Merkury w kwadraturze z Uranem może szczególnie negatywnie podziałać na Bliźnięta. Wprowadzi nerwową atmosferę, z którą sobie nie radzą, a gdy czują się niepewnie – atakują. Przedstawiciele tego znaku powinni dać sobie w taki dzień na wstrzymanie, żeby przypadkiem nie rozpętać karczemnej awantury, która będzie się ciągnąć przez wiele kolejnych dni albo i tygodni.

Rak – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Ten dzień przyniesie Rakom wiele emocji i nieoczekiwanych wydarzeń. Ale to dobrze, bo od dawna są już gotowe na zmiany, których niecierpliwie wyglądają. Największymi atutami Raka będą w najbliższym czasie elastyczność i umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków. Merkury w kwadraturze z Uranem może zepsuć mu humor, jednak nie zdoła zatruć atmosfery w tak bezpiecznym i czułym domu.

Lew – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

W sobotę Lwy mogą spodziewać się pewnych trudności i przeciwności ze strony losu, ale nie powinny się tym zniechęcać. Nawet jeśli zaplanowany wyjazd nie pójdzie do końca po jego myśli, determinacja i dobry humor Lwa uratują sytuację. Musi postarać się być bardziej elastyczny i otwarty na zmiany, dzięki temu będzie się mniej stresował rzeczami, które nie zawsze są od niego zależne.

Panna – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Atmosfera ogólnego uporządkowania i nerwowego nieogarnięcia nie podziała dobrze na Pannę, która najbardziej na świecie kocha porządek i spokój. Merkury w kwadraturze z Uranem może wywołać u niej negatywne fizyczne objawy, takie jak zmęczenie, rozdrażnienie czy migrena. W sobotę Panna nie powinna się przemęczać, tylko skupić na dbałości o siebie i swoją higienę psychiczną.

Waga – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Nie wszystko, co było na ten dzień zaplanowane, uda się wcielić w życie. Merkury w kwadraturze z Uranem stanie na drodze wielu planom Wagi, może też napsuć jej sporo krwi. Nawet osoba obdarzona tak dużą dawką wewnętrznej równowagi w pewnym momencie nie wytrzymać, gdy ktoś przez cały dzień będzie działał jej na nerwy. W sobotę lepiej nie zaczynać trudnych dyskusji, nie pójdą po myśli Wagi.

Skorpion – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Merkury w kwadraturze z Uranem sprawi, że ten dzień nie będzie należał do najłatwiejszych, jednak Skorpion może z tej sytuacji wyciągnąć ważną naukę. Jeśli pozwoli sobie wybuchnąć, będzie miał szansę uwolnić się od wielu trudnych emocji, które w nim buzują. Nie będzie to doświadczenie przyjemne, ale bardzo potrzebne i niezwykle oczyszczające. Każdy powinien tego spróbować.

Strzelec – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Strzelce powinny się skupić na na swoim zdrowiu i dobrobycie. Wolny od pracy dzień to idealny czas na wprowadzenie pewnych zmian do stylu życia. Warto pamiętać o odpowiednim odżywianiu się, regularnym ruchu i dbaniu o swoje emocje. Strzelec niech znajdzie chwilę dla siebie, aby zrelaksować się i naładować baterie. Jego ciało i umysł będą wdzięczne za uwagę, jaką im poświęci.

Koziorożec – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Merkury w kwadraturze z Uranem może znacznie podnieść poziom agresji Koziorożca, dlatego lepiej schodzić mu z drogi. Osoby urodzone w tym znaku wykazują rzadką umiejętność ranienia jednym idealnie dobranym słowem. Na powrót w łaski Koziorożca można się wkraść sprytnie zastosowanym komplementem, najlepiej wychwalającym jego życiową pozycję i/lub zaradność.

Wodnik – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Osoby urodzone w tym znaku mogą podczas wolnego dnia doświadczyć przejściowego pogorszenia nastroju. Zamiast się zrelaksować, zaczną się martwić problemami osobistymi, które ostatnio zawisły nad ich głowami. Nie powinny tego robić, gdy Merkury znajduje się w kwadraturze z Uranem, bo zaczną skupiać się wyłącznie na negatywnych stronach. Lepiej odłożyć poważne przemyślenia na później.

Ryby – horoskop dzienny, sobota 17.02.2024

Ryby będą w sobotę dość drażliwe, łatwo będzie je urazić nawet bez złej woli – ba, można to zrobić zupełnie nieświadomie. Merkury w kwadraturze z Uranem sprawi, że będą znacznie mniej odporne psychicznie. Negatywnie podziała na nie również ogólna atmosfera nerwowości i chaosu. Na szczęście w niedzielę będzie już dużo lepiej, więc wtedy uda im się nieco odsapnąć po ciężkiej sobocie.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!