Horoskop dzienny – 22 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 22 maja
Horoskop dzienny 22 maja

21.05.2023 17:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 22 maja. Słońce w sekstylu z Marsem dodaje energii i zdecydowania. W ten poniedziałek wszystko okaże się możliwe – wystarczy tylko wstać z łóżka i odważnie ruszyć na podbój świata.

Baran – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Słońce w sekstylu z Marsem wesprze Barana w jego ambitnych dążeniach. To dobry dzień na rozpoczynanie nowych projektów albo doprowadzenie ich do szczęśliwego końca. Wszystko, co Baran sobie zamierzy, powiedzie się znakomicie, jakby pod działaniem magicznego zaklęcia. Tak sprzyjający okres trzeba wykorzystać, bo tak szybko się nie powtórzy. Można np. poszukać nowej, lepszej pracy.

Byk – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Byki będą mieć dużo determinacji i dobrej woli, ale niestety mniej szczęścia. Chociaż wydawało im się, że wychodzą z dołka, w pracy ponownie pojawią się dobrze znane problemy. Jeśli trzeba będzie zostać dłużej, wiadomo komu przypadnie ta przyjemność. Niestety, Byk nie zaprotestuje, bo chwyta się każdej możliwości dodatkowego zarobku. Musi sobie uświadomić, że pieniądze nie są najważniejsze.

Bliźnięta – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Charyzma i komunikatywność Bliźniąt wskoczy na zupełnie nowy poziom. Zupełnie jakby budziły się z długiego snu (planety wybitnie im nie sprzyjały), na nowo poczują się ważne i coś warte. Powinny wykorzystać swoje umiejętności do nawiązywania nowych kontaktów i budowania relacji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dodatkowo warto zachować otwarty umysł – pojawią się nowe, ciekawe pomysły.

Rak – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Raki z nową energią zabiorą się do wykonania zadanie, które od dawna odwlekały. Owszem, może okazać się nieprzyjemne, ale warto mieć to z głowy. Gdy już pozbędą się problemu, będą mogły skupić się na tym, co naprawdę lubią. Wieczorem spędzą czas z rodziną, wspólne aktywności pozwolą wzmocnić więzi emocjonalne w rodzinie. Rak pójdzie spać szczęśliwy i usatysfakcjonowany.

Lew – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Słońce w sekstylu z Marsem zmotywuje Lwa do intensywnej pracy nad sobą. Będzie dzisiaj pełen pasji i inicjatywy, która może wręcz przerazić jego współpracowników. Nie wszystko trzeba od razu zmieniać pod wpływem chwilowego kaprysu, niektóre procedury działają od lat, bo po prostu się sprawdzają. Ktoś życzliwy powinien to uświadomić Lwu, zanim zarządzi w miejscu pracy epokową rewolucję.

Panna – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Poniedziałek u Panny upłynie pod znakiem skupienia na zadaniach do wykonania. Szybko upora się z najpilniejszymi sprawami, a później znajdzie nieco czasu na uporządkowanie reszty. Ważne, aby w tym czasie nikt jej nie rozpraszał ani jej nie przeszkadzał. Panny lubią pracować samodzielnie i w spokoju. Inaczej się stresują i prawdopodobieństwo popełnienia przez nie błędu znacząco wzrasta.

Waga – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Dla Wagi nadejdzie znakomity dzień, aby zrealizować osobiste cele. Nie muszą być bezpośrednio związane z pracą, choć oczywiście mogą. Znajdzie w sobie energię i motywację, które pomogą jej osiągnąć sukces. Dobra rada: musi działać świadomie, nie zdawać się na przypadek, nawet jeśli okaże się sprzyjający. Zawsze warto też postawić na współpracę i słuchać przydatnych sugestii ze strony bliskich.

Skorpion – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Pierwszy dzień nowego tygodnia przyniesie Skorpionowi pewne wyzwania, które będą wymagały od niego uwagi i skupienia. Nie będzie miał czasu na nic innego, może również stać się niecierpliwy i drażliwy. Przeszkodą może być dla Skorpiona zbytnia pewność siebie i chęć dominacji. Tylko umiejętności personalne pomogą mu w trudnej chwili osiągnąć porozumienie i przywrócić harmonię w zespole.

Strzelec – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

U Strzelca obudzą się wrodzone zdolności przywódcze. Wykorzysta je do inspirowania innych, co może zostać bardzo różnie przyjęte w miejscu pracy. Strzelec może napytać sobie wrogów, jeśli zacznie się przesadnie szarogęsić. Musi pamiętać o tym, aby nie tylko się mądrzyć, ale również słuchać innych i otwierać się na nowe perspektywy. Nie zawsze ma rację, nawet jeśli krzyczy najgłośniej.

Koziorożec – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

W poniedziałek Koziorożec skupi się na pracy. Słońce w sekstylu z Marsem sprawi, że będzie miał więcej siły, więc upora się ze swoimi zdaniami szybciej niż zwykle. Skoro już znajdzie trochę wolnego czasu, nie powinien brać sobie na głowę nowych obowiązków, tylko nieco odpocząć i pomyśleć: o życiu, o swoich pragnieniach, o tym, dokąd zmierza, i czy właśnie taki był jego plan od początku.

Wodnik – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Słońce w sekstylu z Marsem wniesie do życia Wodnika wiele pasji. Zatęskni za dawnymi marzeniami i postanowi nieco uatrakcyjnić swoje życie, np. znajdując dla siebie całkiem nowe hobby. Niekoniecznie czasochłonne, ale twórcze, wymagające pomyślunku i angażujące intelektualnie. Kreatywność Wodników musi gdzieś znaleźć ujście, inaczej są bardzo niespokojne i nieszczęśliwe.

Ryby – horoskop dzienny, poniedziałek 22.05.2023

Poniedziałek może przynieść Rybom wahania nastroju i emocjonalną niepewność. Warto zadbać o własne potrzeby i popracować nad osiągnięciem wewnętrznej równowagi. Ryby powinny znaleźć czas na relaksację i oczyszczenie umysłu. Jeśli go nie mają, muszą wprowadzić zmiany w napiętym grafiku, aby go znaleźć. Zdrowie psychiczne powinno być teraz dla nich najważniejsze.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)