Trwa ładowanie...

Iwona Cichosz o różnicach między sklepami w Polsce i Norwegii. Ma zaskakujący wniosek

Mniej więcej dwa lata temu Iwona Cichosz postanowiła zmienić Warszawę na Oslo. Aktorka i Miss Świata Głuchych 2016 często jest pytana o to, jakie różnice zauważa pomiędzy życiem w Polsce a w Norwegii. Niedawno opowiedziała o niektórych z nich.

Iwona Cichosz mówi o różnicach cenowych w norweskich sklepach Iwona Cichosz mówi o różnicach cenowych w norweskich sklepach Źródło: Instagram, fot: Iwona Cichosz
d2xx5l6
d2xx5l6

Iwona Cichosz wraz z mężem wybrała na miejsce zamieszkania jeden z krajów nordyckich. Przeprowadzka odbyła się w 2020 roku, kiedy Cichosz była w zaawansowanej ciąży. Od tego czasu aktorka wraz z rodziną miała dość czasu, aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Jej fani bardzo często zasypują Cichosz pytaniami o to, jak wygląda życie w Norwegii. Czy rzeczywiście różnice w cenach są dla Polaków tak drastyczne?

Iwona Cichosz zaspokoiła ciekawość obserwatorów. Przedstawiła główne zakupowe różnice pomiędzy Polską i Norwegią

Znana z "Leśniczówki" aktorka być może tą wypowiedzią zaskoczyła wiele osób. W Q&A, które czasem pojawia się na InstaStories Cichosz, jedna z osób postanowiła dowiedzieć się, jak przedstawia się różnica w asortymentach polskich i norweskich sklepów.

"Jeśli chodzi o żywność to bardzo duża różnica. W Polsce jest ogromny wybór np. produktów wegańskich. Tu jest lepsza sieć restauracji, większy wybór dla osób wege" - zaczyna Cichosz.

d2xx5l6

Z dalszej części wypowiedzi Iwony dowiadujemy się, że z kolei jeśli mówimy o kosmetykach, większy wybór tych produktów mamy w Polsce.

"Dużo jest sklepów prywatnych z akcesoriami dla bobasów, dzieci. W Norwegii tego wszystkiego jest mniej. Natomiast jest tu większy wybór skandynawskich produktów i czasem nawet taniej niż w Polsce" - stwierdza.

Iwona Cichosz mówi o cenach w norweskich sklepach Instagram
Iwona Cichosz mówi o cenach w norweskich sklepach Źródło: Instagram, fot: Iwona Cichosz

Iwona Cichosz wybrała Norwegię dwa lata temu

Wpis aktorki o tym, że jest w trakcie przeprowadzki, nieco zaskoczył jej fanów. Choć wówczas na social mediach Cichosz zrobiło się ciszej, nikt nie podejrzewał, że jest w trakcie przeprowadzania tak poważnej życiowej zmiany.

d2xx5l6

"Cichutko u mnie ostatnio na profilu, bo jesteśmy zajęci przeprowadzką. Tak, tak, przeprowadzka do Oslo. Jakoś tak wyszło, że życie za nas zdecydowało, że będziemy mieszkać tu w Norwegii. Powodów "dlaczego Norwegia?" nie będę tu wymieniać, bo tego jest mnóstwo" - wyznała.

Cichosz podkreśliła też, że Warszawa wciąż zajmuje ważne miejsce w życiu i dalej jest jej domem, do którego zamierza często wracać. W końcu to właśnie w Warszawie na aktorkę czekał plan serialu "Leśniczówka".

"Jedną nogą jestem w Oslo, drugą w Warszawie" - podkreśliła aktorka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Polska miss zna aż 5 języków. Jest głuchoniema

d2xx5l6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xx5l6