Trwa ładowanie...
d10nbzt

Jarosław Jakimowicz nie wytrzymał. Grzmi na polskie gwiazdy

Jarosław Jakimowicz nie zgadza się z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia ustawy aborcyjnej. Zaapelował do polskich gwiazd ws. dewastacji kościołów podczas strajków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Jakimowicz
Jarosław Jakimowicz (East News)
d10nbzt

Jarosław Jakimowicz stanowczo skomentował protesty w kościołach, które miały miejsce po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego i decyzji o zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. O dziwo gwiazdor związany z Telewizją Polską publicznie przyznał, że nie rozumie takiej decyzji TK i że każdy powinien decydować o aborcji zgodnie ze swoim sumieniem.

Jarosław Jakimowicz o protestach

Po orzeczeniu TK wiele gwiazd i osób publicznych postanowiło wyrazić niezadowolenie wobec tego, co dzieje się w kraju. Większość z nich wyszła też na ulice, aby protestować z tysiącami Polek i Polaków. W miniony weekend strajkujący weszli do kościołów, gdzie zostawili m.in. ulotki lub ponaklejali na budynki kartki z hasłami sprzeciwu.

d10nbzt

Jarosław Jakimowicz nie może zrozumieć, dlaczego akurat kościoły zostały wzięte na tapet. Upust swoim emocjom dał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- BRAWO GWIAZDY! To, co się dzieje, ta agresja skierowana w KOŚCIÓŁ i zamach na nasze wartości chrześcijańskie, to piękny wstęp do tego, żebyśmy za 20 lat ZMUSZENI byli przejść na islam! DIABEŁ się cieszy! Aktualne czasy będą wszyscy wspominać jak bajkę - napisał na Instagramie.

Poza tym Jakimowicz dodał zdjęcie, na którym można przeczytać jeszcze kilka zdań.

- W 100% rozumiem poparcie ludzi znanych, dla tych, którzy nie zgadzają się z orzeczeniem TK, ale zero reakcji na to, jak dewastuje się kościoły, nie mieści się w głowie! Czyli te zdjęcia z Pasterki, koszyczki na Wielkanoc, to zwykła gra o like? - dopytywał.

d10nbzt

Przeczytaj: Jarosław Jakimowicz oburzony nastrojami w kraju. Ostro komentuje obecną sytuację

Jarosław Jakimowicz słynie z konserwatywnych poglądów

Jarosław Jakimowicz jest gwiazdą Telewizji Polskiej. Aktor i celebryta nie raz wygłaszał swoje konserwatywne poglądy publicznie. Tym bardziej mógł zdziwić wiele osób, kiedy wprost wyraził opinię na temat orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Gwiazdor przyznał, że nie rozumie tej decyzji i że każdy powinien postępować według własnego sumienia.

- Tego nie rozumiem - podsumował krótko działania obecnej władzy.

Strajk kobiet. Konsternacja w studiu po słowach wiceministra z PiS. Mówił o "wypuszczanych dziewczynach"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10nbzt

Podziel się opinią

Share
d10nbzt
d10nbzt