ModaJulia Wieniawa w krótkiej białej sukience. Tak się bawiła na weselu

Julia Wieniawa w krótkiej białej sukience. Tak się bawiła na weselu

Julia Wieniawa na wesele poszła w białej kreacji
Julia Wieniawa na wesele poszła w białej kreacji
Źródło zdjęć: © ONS
Dominika Czerniszewska
02.08.2020 16:54

Sezon weselny trwa w pełni. Nikogo więc nie powinno dziwić, że Julia Wieniawa wybrała się na przyjęcie. Jednak ze względu na pandemię uczestniczenie w zabawie weselnej wciąż jest szeroko komentowane.

Od wybuchu pandemii pary młode mają pod górkę. Najpierw, przez wprowadzenie ostrego reżimu sanitarnego, wesela były zabronione, a ślub mógł się odbyć w bardzo okrojonym składzie. A teraz mierzą się z hejtem, bo wesela określane są jako "ogniska koronawirusa".

Wesele 2020. Julia Wieniawa wybrała ryzykowną sukienkę

Julia Wieniawa zrobiła ukłon w kierunku pary młodej i pomimo pandemii wybrała się na wesele. O czym poinformowała na swoim InstaStory. Na początku zamieściła fotografię stołu i winietki, a później swojej kreacji.

Obraz
© Instagram.com

I tutaj można byłoby się spierać, czy odpowiednio dobrała ją do okazji. Na zdjęciu widzimy, że aktorka włożyła kreację z głębokim dekoltem i odsłoniętymi plecami. Dodatkowo sukienka jest biała, a jak wiadomo, ten kolor w dniu ślubu zarezerwowany jest dla panny młodej. Trzeba zatem przyznać, że wybór Wieniawy jest dość… odważny.

Obraz
© Instagram.com

Eksperci od savoir-vivre jak mantrę powtarzają, że na wesela powinniśmy wybierać eleganckie kreacje, które nie skradną show pannie młodej. W przypadku Wieniawy można by polemizować. Dodatkowo stylizację uzupełniła o białe szpilki. Czyżby motywem przewodnim wesela był kolor biały? Jeśli tak, to gratulujemy kreacji, bo trzeba przyznać, że piosenkarka wygląda w niej zjawiskowo. Jeśli nie, to lepiej zachować ją na inną okazję.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (176)
Zobacz także