Trwa ładowanie...
d3buov0

Magda Mielcarz walczy z plotkami i chwali się mężem. Ma kim!

Polska modelka i wokalistka niezwykle dba o swoją prywatność. Tym bardziej może dziwić, że pokazała ukochanego mężczyznę. Z drugiej strony, od kilku tygodni media spekulują o kryzysie w jej związku. Magdalena Mielcarz wyraźnie postanowiła te spekulacje uciąć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mielcarz walczy z plotkami i chwali się mężem. Ma kim!
(instagram.com/ M. Mielcarz)
d3buov0

Mielcarz od dekady jest żoną Adriana Ashkenazy'ego, właściciela sieci hoteli - ma z nim ma dwie córki. Na palcach jednej ręki da się policzyć ich wspólne zdjęcia. Najświeźsze liczą parę lat. O dziwo, całą rodzinę udało się właśnie sfotografować w Warszawie, kilka dni wcześniej piękna Polka świętowała okrągłą rocznicę ślubu. A robiła to, ku zaskoczeniu wielu, za pośrednictwem Instagrama. Wrzuciła uroczy filmik, pokazujący jak w pięknej sukni idzie pod rękę z mężem.

Nigdy wcześniej Mielcarz aż tak się nie odkrywała. Jej profil zalewają zdjęcia, które ktoś jej zrobił albo te, które robi sama. Fotografii Adriana można było szukać ze świecą, do teraz. Czy to odpowiedź na plotki, że ich miłość wygasła? Bez względu na to, jaka jest prawda, trzeba przyznać, że tworzą naprawdę piękną parę. "Miłość to wszystko, czego potrzebujesz" - napisała Magda pod fotografią, do której razem zapozowali.

Zobacz także: Mielcarz o Górniak: Ma szanse na światową karierę

d3buov0

Podziel się opinią

Share

d3buov0

d3buov0