Trwa ładowanie...
maja bohosiewicz

Maja Bohosiewicz wypoczywała w Tajlandii. Swoim zachowaniem rozzłościła internautów

Maja Bohosiewicz wypoczywała w Tajlandii razem ze swoim ukochanym mężem i dwójką dzieci. Odnotowano tam jednak zarażenia koronawirusem. Teraz aktorka pokazała zdjęcie w maseczce. W komentarzach wybuchła gorąca dyskusja.

Share
Maja Bohosiewicz wypoczywała w Tajlandii. Swoim zachowaniem rozzłościła internautów
Źródło: ONS.pl
d2ltek5

Ministerstwo zdrowia Tajlandii poinformowało w środę o wykryciu trzech nowych zakażeń koronawirusem. Z kolei Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) ostrzega przed epidemią koronawirusa i odradza podróże m.in. do Chin i Włoch. Na liście znalazła się również Tajlandia, w której przebywała Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz rozzłościła internautów

Aktorka po długim urlopie wraca do kraju. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z mężem. Oboje mają na sobie maseczki. Prawdopodobnie fotografia została wykonana na lotnisku. Internautom nie spodobał się jednak przekaz. Uważają, że to kiepski żart. "Serio, zdjęcie z maseczką chroniącą przed wirusem, który zabija było konieczne? Ludzie...", "Lubię was, ale takie zdjęcia są mało zabawne w momencie, kiedy ludzie umierają", "Ludzie umierają, walczą, żeby przetrwać, a wy się nabijacie. Mało śmieszne" - czytamy.

d2ltek5

W komentarzach dawali również porady, jak prawidłowo nosić maseczki oraz uchronić się od wirusa. Po ich słowach można przypuszczać, że ludzie obawiają się wirusa i chłoną "wiedzę" zewsząd. "Czytałam, że dla należytej ochrony należałoby również chronić oczy i dłonie. A przede wszystkim nie należy dotykać twarzy przed dezynfekcją rąk" - napisał jedna z internautek. "Maski tylko z filtrem są dobre" - dodała kolejna. "Tym cholerstwem można się zarazić również poprzez gałki oczne, także jeszcze okulary konieczne" - radzi następna fanka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d2ltek5

Podziel się opinią

Share
d2ltek5
d2ltek5