Blisko ludziMałgorzata Trzaskowska o relacji z mężem Rafałem. "Byliśmy młodzi, niepokorni, ciekawi siebie"

Małgorzata Trzaskowska o relacji z mężem Rafałem. "Byliśmy młodzi, niepokorni, ciekawi siebie"

Małgorzata Trzaskowska o relacji z mężem Rafałem. "Byliśmy młodzi, niepokorni, ciekawi siebie"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Anna Podlaska
19.06.2020 10:01

Małgorzata Trzaskowska, żona Rafała Trzaskowskiego, kandydata na prezydenta RP udzieliła szczerego wywiadu Dziennikowi Zachodniemu. Powiedziała między innymi o związku z mężem, rodzinnym Śląsku oraz relacji z siostrą bliźniaczką.

Rafał Trzaskowski zyskuje coraz większe poparcie w wyścigu o prezydenturę. 30,28 proc. wyborców chce głosować właśnie na niego - wynika z sondażu pracowni Polister, przeprowadzonego dla "Super Expresu". Oczy wyborców są skierowane jednak nie tylko na kandydata na prezydenta, ale również na jego małżonkę Małgorzatę Trzaskowską. Ostatnio udzieliła ona szczerego wywiadu Dziennikowi Zachodniemu.

Małgorzata Trzaskowska o związku z mężem i dzieciństwie na Śląsku

Związek Trzaskowskich trwa od 23 lat. Poznali się, gdy Małgorzata była 19-latką. Pobrali 5 lat później. Mają dwoje dzieci, 15-letnią córkę Aleksandrę i 11-letniego syna Stanisława. O początkach ich relacji żona prezydenta Warszawy mówi, że "po prostu wszystko zagrało".

- Byliśmy młodzi, niepokorni, ciekawi siebie. Wiele nas łączy i różni jednocześnie. I to jest zawsze dla nas ciekawe i atrakcyjne. Po 23 latach znajomości i 18 latach małżeństwa cały czas jesteśmy szczęśliwi – powiedziała Małgorzata Trzaskowska, która urodziła się i wychowała na Śląsku.

Również lata spędzone w tym regionie Polski wspomina ciepło i z sentymentem. – Rodzice pochodzili z różnych regionów Polski. Dziadkowie z Pomorza i Wołynia. Ciężko pracowali i mimo trudnych czasów robili wszystko, abyśmy mieli wspaniałe dzieciństwo i takie ono właśnie było. Mam cały bagaż rodzinnych wspomnień, które mają duży wpływ na to, jak teraz odnajduję się w roli mamy, żony i samodzielnej kobiety – powiedziała gazecie.

Małgorzata Trzaskowska o siostrze bliźniaczce i pasji do książek

Trzaskowska zapytana o relacje z siostrą bliźniaczką powiedziała, że łączy ich niezwykła więź. – Moja kochana siostra jest niezwykłą osobą, ciepłą, empatyczną, dbającą o innych. Dużo ze sobą rozmawiamy, prawie codziennie. Moja rodzina jest dla mnie wielkim wsparciem. Wiem, że w trudnych chwilach mogę na nich zawsze liczyć – wyznała.

Z kolei zapytana o aktualnie czytane książki odpowiedziała, że ostatnio przeczytała "Szczygła" Donny Tartt, "Królestwo" Szczepana Twardocha czy „Światło, którego nie widać” Anthony’ego Doerra.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także