Trwa ładowanie...
d20b3qm

Małżonkowie byli zakażeni koronawirusem. Zmarli, trzymając się za ręce

Pandemia nie odpuszcza i codziennie zwiększa się liczba ofiar śmiertelnych. Wiele z historii łapie za serce, jedną z nich jest historia Johnny'ego i Darlene z USA, którzy zmarli w tym samym momencie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Byli małżeństwem przez 48 lat
Byli małżeństwem przez 48 lat (Facebook.com)
d20b3qm

Koronawirus rozprzestrzenił się już na cały świat. Znacząca liczba zakażonych jest w Stanach Zjednoczonych. Ze statystyk wynika, że w tym kraju z powodu COVID-19 zmarło ok. 200 tysięcy osób.

Małżeństwo nie wątpiło w obecność koronawirusa

Wśród ofiar znalazło się pewne małżeństwo z Karoliny Północnej, które przestrzegało zalecanych zasad i starało się nie zarazić. Pomimo tego na początku sierpnia pojawiły się u nich pierwsze objawy choroby. Johnny i Darlene zaczęli gorączkować oraz zauważyli u siebie utratę smaku.

d20b3qm

Z każdym dniem było coraz gorzej i po dwóch tygodniach małżeństwo wylądowało w szpitalu. Lekarze w pewnym momencie postanowili położyć ich w jednej sali, licząc na to, że będą się wzajemnie motywować w walce o zdrowie.

Niestety, zakończenie tej historii nie jest optymistyczne. "Następnego dnia po położeniu ich w tej samej sali, złapali się za ręce i odeszli, w odstępie zaledwie czterech minut" – powiedział ich syn, Shane Peoples, w rozmowie z WBTV.

Mężczyzna zdobył się również na emocjonalny wpis w mediach społecznościowych, gdzie podkreślił, że jego rodzice nie wątpili w obecność koronawirusa. "Zostaliśmy oszukani. Życie mamy i taty zostało ukradzione przez wirusa, z którego wielu żartuje i uważa, że to kłamstwo. Oni traktowali pandemię poważnie, a mimo to zachorowali, mimo to umarli. (...) Bardzo za nimi tęsknię. Nie wiem, czy dam sobie radę bez możliwości zadzwonienia do nich w drodze powrotnej z pracy. Nigdy nie będę mógł już ich przytulić" – napisał.

d20b3qm

Johnny i Darlene byli małżeństwem przez 48 lat.

Smacznego na dobry wieczór! Odc. 6: Ciasteczka fasolowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d20b3qm

Podziel się opinią

Share
d20b3qm
d20b3qm