GwiazdyMarcin Hakiel pochwalił się prezentem od dzieci na Dzień Ojca. Wzruszający!

Marcin Hakiel pochwalił się prezentem od dzieci na Dzień Ojca. Wzruszający!

Marcin Hakiel pochwalił się prezentem od dzieci na Dzień Ojca
Marcin Hakiel pochwalił się prezentem od dzieci na Dzień Ojca
Źródło zdjęć: © Instagram | @marcinhakiel
23.06.2022 12:00, aktualizacja: 23.06.2022 12:30

"Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda, jaka spotkała mnie w życiu!" - napisał na swoim profilu na Instagramie Marcin Hakiel. Tancerz i choreograf opublikował zdjęcie z ukochanymi dziećmi, chwaląc się przy tym prezentem, który otrzymał od nich z okazji Dnia Ojca. Musimy przyznać, że upominek robi wrażenie!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, pomimo decyzji o rozstaniu, o którym poinformowali za pomocą mediów społecznościowych, chcą zachować jak najlepsze relacje ze względu na dzieci: 13-letniego Adama i 8-letnią Helenę. Jak oboje twierdzą, na razie bez problemu dzielą się opieką nad pociechami i obowiązkami z tym związanymi, a zdjęcia ze wspólnie spędzonych chwil chętnie publikują na Instagramie. Tak było i tym razem.

Marcin Hakiel świętuje Dzień Ojca

Z okazji tegorocznego Dnia Ojca Marcin Hakiel postanowił pochwalić się prezentem, jaki otrzymał od ukochanych dzieci. Z tego też względu zamieścił z nimi specjalne zdjęcie na Instagramie, na którym możemy zauważyć, że prezent już znalazł się na jego głowie. Jest nim biała czapka, którą Adam i Helena udekorowali napisem "kochamy cię tata".

"Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda jaka spotkała mnie w życiu!" - wyznał tancerz.

"Szczęśliwy tata to szczęśliwe dzieci", "Wzorowy tata", "Super prezent, gratulacje dla dzieci za pomysł", "Mega czapka!" - piszą obserwatorzy Hakiela w komentarzach.

Dzielą się opieką nad dziećmi

Jak możemy dowiedzieć się z profilu Marcina Hakiela na Instagramie, to właśnie on spędził ostatnie dni z dziećmi w górach i popularnej EnergyLandii. Katarzyna Cichopek, którą o to zapytano, nie ukrywała, że jest wdzięczna mężowi za duże zaangażowanie.

- Najważniejsza jest dla mnie najbliższa rodzina, moje dzieciaki, na nich się skupiam przede wszystkim, korzystam - tak jak teraz - kiedy są pod opieką swojego taty, kiedy mogę się skupić na pracy. Są w górach, bardzo się z tego cieszę, że spędzają wspólnie czas w sposób kreatywny. Ciesząc się, że fajnie spędzają czas, mam spokój w swojej głowie i mogę się skupić na pracy - mówiła wówczas w rozmowie z Super Expressem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta