Trwa ładowanie...
dtc7p91
Informacja prasowa
miszmasz

Mecz pod znakiem Różowej Wstążki

8 marca, w Dzień Kobiet, mecz Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i Orlen Wisły Płock będzie miał wyjątkową oprawę. Hala Relax wypełni się różowym kolorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mecz pod znakiem Różowej Wstążki
(Materiały prasowe)
dtc7p91

Oczywiście głównym powodem, dla którego hala w Piotrkowie nabierze kobiecych kolorów, będzie święto wszystkich pań. PGNiG Superliga wykorzysta ten dzień do przypomnienia o tym, że kobiety powinny pamiętać o swoim zdrowiu. Motywem przewodnim będzie różowa wstążka - międzynarodowy symbol walki z rakiem piersi.

Jakie elementy różu pojawią się hali? – Na środku parkietu zobaczymy różową wstążkę, ceremonia rozpoczęcia meczu będzie w blasku różowych świateł, a sami zawodnicy wystąpią oczywiście w różowych koszulkach – mówi Ewelina Semik, Manager ds. Marketingu i Sprzedaży PGNiG Superligi – Wszystkie panie wejdą na mecz za darmo, a będzie warto, bo szykujemy jeszcze wiele niespodzianek.

Piotrkowianin i Wisła w różowych koszulkach? To możliwe! – Po raz pierwszy w historii rozgrywek zawodnicy zagrają w takim kolorze, to wyjątkowy gest, który pokazuje zaangażowanie klubów i ligi w promowaniu profilaktyki choroby, która jest bardzo niebezpieczna – tłumaczy Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi.

Patronat merytoryczny objęło Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek „Kamilki”, powstałe w 2007r. Tworzą je sprawne i aktywne kobiety, które nie tylko pokonują codzienne kłopoty, własne słabości, ale też starają się nieść pomoc innym kobietom w znalezieniu motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskaniu możliwie najlepszej jakości życia po pokonaniu choroby.
Aktualnie zrzeszają 37 Amazonek z Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic. Przedstawicielki przed meczem będą dostępne dla wszystkich pań, które chciałyby zasięgnąć porady.

Specjalne, różowe stroje dla zespołu Piotrkowianina przygotuje firma Feel+, dla Wisły o koszulki postara się Select. Mecz będzie transmitowany na żywo w Canal+Sport, początek transmisji o 18.15.

dtc7p91

Podziel się opinią

Share

dtc7p91

dtc7p91